IV Mistrzostwa  Polski firm branży budowlanej
IV Mistrzostwa Polski firm branży budowlanej
W dniach 6-7 września drużyna Stolbud Włoszczowa wzięła udział w IV Mistrzostwach Polski firm branży budowlanej w Rewalu.
W 8 rozegranych meczach  STOLBUD WŁOSZCZOWA odniósł 6 zwycięstw i 2 porażki. Niestety jedna z tych porażek pozbawiła STOLBUD możliwości grania w finałowych spotkaniach w grupie A, natomiast w finałach grupy B STOLBUD odnotował wszystkie 4 zwycięstwa pokonując w finale drużynę Aluplastu Poznań wynikiem 7:2.
Z opinii obserwatorów i organizatorów turnieju drużyna Stolbud Włoszczowa pokazała się z bardzo dobrej strony, grając futbol ciekawy, z dużą ilością strzelonych bramek. Porażki, które odnotował STOLBUD to wyniki 0:1z PRUiM Gliwice oraz 0:1 WKT Szczecin, świadczą one jednak bardzo zaciętych pojedynkach do ostatnich minut.
Mistrzostwo Polski zdobyła drużyna ELTUR Bogatynia pokonując w finale Ramirent Szczecin, 3 miejsce zajął ORLEN Płock.

Inicjatywa ta pokazuje, że nie tylko pracą i codziennymi problemami żyje nasza branża. A i kto wie, może z czasem z tych młodych zawodników skorzysta …Leo Beenhakker…..

Oknoserwis.pl i Redakcja kwartalnika „OKNO” gratuluje wszystkim drużynom sportowej rywalizacji i osiągniętych wyników.