Skip to main content

#kwartalnik OKNO


OKNO 4/2023

 

Z przyjemnością informujemy Was o najnowszym wydaniu naszego kwartalnika - "OKNO"

czytaj dalej

Dom z dużymi przeszkleniami otwarty na ogród

 

Jeśli chcemy w estetyczny i funkcjonalny sposób połączyć wnętrze swojego domu z ogrodem, to dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie dużych przeszkleń, w tym drzwi tarasowych. Zapewniają one integrację budynku z najbliższym otoczeniem, nieograniczony widok i dostęp naturalnego światła. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu osłon okiennych, można kontrolować dopływ promieniowania słonecznego do pomieszczeń. Jak stworzyć dom otwarty na ogród?

czytaj dalej

OKNO 2/2023

 

Zapraszamy do lektury kwartalnika OKNO 2/2023. Prenumeratę można zamówić poprzez stronę: https://bud-media.com.pl/ lub zakupić najnowsze wydanie w salonach prasowych Empik.

czytaj dalej

Własny dom – realna inwestycja czy tylko marzenie

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że posiadanie własnego domu daje poczucie bezpieczeństwa. To też oznaka prestiżu i gwarant większej swobody. Co jednak w sytuacji, gdy na budowę własnego „raju” może pozwolić sobie coraz mniej osób? Czy producenci materiałów budowlanych odczują mniejszy popyt na nowe budownictwo jednorodzinne?

czytaj dalej

Centrum obróbcze CF-4 najnowsza technologia firmy PREZ-MET

 

W dobie powszechnego kontrolowania i obniżania kosztów produkcji, wszyscy prześcigają się w redukcji zbędnych wydatków. Nie inaczej jest w przypadku producentów stolarki okiennej i drzwiowej, którzy wpisują się w ten trend, a każdy podchodzi do tego na swój sposób.

czytaj dalej

Okna, drzwi i brama garażowa w 2023 roku – jakie rozwiązania wybrać

 

Jakie okna, drzwi i bramę garażową wybrać w 2023 roku? Decyzja zależy od wielu czynników, dobrze więc poznać najnowsze trendy, żeby wybór był optymalny. Na rynku dostępne są nowoczesne produkty, które zapewniają wytrzymałość, energooszczędność i atrakcyjny wygląd. Jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w naszym domu?

czytaj dalej