Skip to main content

#Deceuninck


Dobry montaż z myślą o ekologii i oszczędności

 

Tanio i szybko nigdy nie będzie dobrze. Dobrze i szybko nigdy nie będzie tanio. Tanio i dobrze nigdy nie będzie szybko – to powiedzenie jest doskonale znane w gronie wykonawców w branży budowlanej, ale nie zawsze wśród inwestorów. Decydując się na kompleksową wymianę okien, drzwi zewnętrznych oraz bramy garażowej, z pewnością będziemy szukać sposobów na oszczędności. Wybieramy więc energooszczędne produkty, lecz ich zamontowanie często zlecamy ekipie, która złoży najtańszą ofertę z najkrótszym czasem wykonania usługi. Tymczasem, dobry, profesjonalny montaż jest gwarancją poprawnego działania wyrobów, a także ma uzasadnienie ekonomiczne i ekologiczne. Dlaczego?

czytaj dalej

Znaczenie właściwego szklenia okien z PVC

 

We współczesnym budownictwie przed przegrodami budowlanymi takimi jak okna, stawianych jest szereg zadań. Podstawowym elementem okna PVC, oprócz profili i okuć, są różnego rodzaju pakiety szybowe bądź elementy nieprzezierne np. w postaci paneli wypełniających. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom szyba zespolona w oknie może chronić przed utratą ciepła, zabezpieczać przed nadmiernym nagrzewaniem, chronić przed hałasem i stanowić czasową ochronę przed włamaniem, pod warunkiem, że zastosowano materiały o odpowiednich właściwościach i w prawidłowy sposób.

czytaj dalej

Energooszczędne i bezpieczne okna w modnym stylu

 

Minimalistyczne, proste linie i nowoczesne kolory czy może przytulne retro? W zależności od swoich preferencji, design okien łatwo dopasujemy do stylu budynku. Liczą się jednak również parametry techniczne. Ciepła, energooszczędna stolarka okienna wcale nie musi być mało atrakcyjna wizualnie. Do tego możemy postawić na wyroby z recyklingu. Na co zwrócić więc uwagę przy wyborze, żeby okna były ozdobą domu i zapewniały nam maksimum komfortu?

czytaj dalej

Deceuninck zaprasza na stoisko podczas Warsaw Home Green Days

 

Na największej imprezie targowej w kraju poświęconej ogrodnictwu i architekturze krajobrazu – Warsaw Home Green Days – będzie można na żywo przekonać się o zaletach przyjaznych środowisku desek tarasowych marki Twinson. Na stoisko zaprasza ich producent, firma Deceuninck, która będzie obecna w dniach 17-19 marca br. w przestrzeni wystawienniczej Ptak Warsaw Expo.

czytaj dalej

Nowe produkty, plany i ambicje – Deceuninck podsumowuje owocne spotkania w czasie BUDMY 2022

 

Miniony tydzień był dla Deceuninck niezwykle aktywny. Producent profili z PVC prezentował swoje zrównoważone produkty na targach BUDMA jako Partner Związku Polskie Okna i Drzwi na stoisku informacyjnym kampanii „DOBRY MONTAŻ – Budujesz dla pokoleń”. W czwartek z kolei gościł na śniadaniu prasowym media branżowe, by zaprezentować nową kampanię flagowego produktu – serii Elegant – a także opowiedzieć o nadchodzących nowościach produktowych i ambitnych planach na przyszłość.

czytaj dalej

Deceuninck nowym współsponsorem grupy Pro Team Alpecin – Fenix

 

Firma Deceuninck z dumą informuje, iż zawarła umowę sponsorską z grupą kolarską Alpecin – Fenix, począwszy od 2022 r. Angażując się w tę nową współpracę, firma Deceuninck potwierdza swoją niezachwianą wiarę w moc kolarstwa. Obok współsponsorowania męskiej profesjonalnej drużyny kolarskiej, Deceuninck będzie również sponsorować drużynę kolarstwa górskiego, przełajowego i elitarnej kobiecej drużyny kolarskiej. Wspieranie kolarstwa kobiecego oraz samych sportsmenek w dalszym rozwoju ich karier w kolarstwie zawodowym idealnie wpisuje się w wyznawane przez firmę Deceuninck fundamentalne wartości różnorodności i równości płci.

czytaj dalej

Deceuninck trzykrotnie wyróżniony certyfikatem Kreator Budownictwa Roku 2021

 

W 11. edycji prestiżowego projektu Kreator Budownictwa Roku 2021 wyróżniono 18 firm, 18 osób oraz 18 produktów i inwestycji, a wśród nagrodzonych certyfikatem świadczącym o przedsiębiorczości i innowacyjności znalazła się firma Deceuninck Poland. Potrójne wyróżnienie przyznano belgijskiemu producentowi okien i drzwi podczas uroczystej gali organizowanej przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, która odbyła się 18 listopada w Warszawie.

czytaj dalej