Skip to main content

#Deceuninck


Charytatywne Mikołajki pracowników Deceuninck

 

Tradycyjnie, jak co roku, pracownicy Deceuninck zorganizowali zbiórkę charytatywną na rzecz dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu. Joga twarzy i słodkie wypieki – takie przyjemności w zamian za datek do mikołajkowej skarbonki czekały 6. grudnia na pracowników zakładu belgijskiego producenta profili okiennych. Zebrane dzięki akcji fundusze przeznaczono na pomoc jednej z lokalnych rodzin oraz prezenty dla uczniów swarzędzkiej czwórki.

czytaj dalej

Deceuninck na V Warsztatach ARCHISTREFA SARP

 

Jak połączyć stolarkę z PVC z aluminiową, które deski tarasowe z kompozytu będą miały najbardziej naturalny wygląd oraz jak działaniami na rzecz recyklingu PVC obniżać ślad ekologiczny – o tym między innymi rozmawiali specjaliści firm Deceuninck i Decalu Solutions z architektami lokalnych oddziałów Stowarzyszenia Architektów Polskich podczas V Warsztatów ARCHISTREFA SARP. Była to druga edycja, która odbyła się… na morzu, a celem uczestników nieprzypadkowo był Sztokholm – jedna z piękniejszych architektonicznie stolic Europy, nazywana niekiedy ekologiczną perełką kontynentu.

czytaj dalej

Deceuninck na targach ARCHITECT@WORK

 

ARCHITECT@WORK to ekskluzywne, międzynarodowe wydarzenie branżowe, którego edycje odbywają się na całym świecie. Łączy architektów i projektantów z najbardziej innowacyjnymi dostawcami rozwiązań skrojonych na miarę przyszłości. Podczas warszawskiej edycji, która odbyła się w dniach 15-16 listopada, wśród 150 wyselekcjonowanych wystawców znalazła się firma Deceuninck. Belgijski producent zaprezentował szerokiej publiczności swoje najnowsze osiągnięcie – system Phoenix w 100% z recyklingu.

czytaj dalej

Deceuninck jednym z Kreatorów Budownictwa 2022 roku

 

Certyfikaty Kreator Budownictwa Roku 2022 zostały rozdane! Wyróżnienia w XII edycji projektu przyznano firmom, które swoją działalnością kształtują rynek budowlany, wprowadzają nowe technologie i innowacyjne rozwiązania oraz produkty. Obecni na gali 17.11. przedstawiciele polskiego oddziału Deceuninck, Monika Hybza i Krzysztof Kalita, odebrali wyróżnienia m.in. za wyjątkowo innowacyjną technologię ThermoFibra.

czytaj dalej

Decademia – program szkoleniowy dla partnerów Deceuninck

 

Czym jest ThermoFibra? Które globalne marki skutecznie kreują brand awareness? Jak zbudować dobry media plan i wykorzystać potencjał social mediów? Na te oraz wiele innych pytań odpowiadali specjaliści i partnerzy Deceuninck podczas pierwszego z cyklu trzech szkoleń realizowanych w ramach programu Decademia, które odbyło się w dniach 20 i 21 października w Hotelu Sezony niedaleko Poznania. Kolejne dwa spotkania programu odbędą się jeszcze w tym roku.

czytaj dalej

Super moc tkwi w zespole

 

Podstawą sukcesu każdej firmy są jej pracownicy – Deceuninck, obok najwyższej jakości produktów, stawia na silny i zgrany zespół. Doceniła to Kapituła nagrody „Builder Super Power”, wyróżniając tytułem Grzegorza Federowicza, Dyrektora Sprzedaży na Europę Środkową oraz Monikę Hybzę, Marketing Managera Deceuninck Poland.

czytaj dalej

Mocny wrzesień w Dziale Sprzedaży Deceuninck Poland

 

Jesień to czas wyzwań, ale też świetny moment, by przed kolejnym rokiem wzmocnić zespół. W Deceuninck Poland od września klienci i partnerzy mogą współpracować z Elizą Zalewską, która dołączyła do Działu Sprzedaży na stanowisku Manager Sprzedaży ds. Obiektów oraz Szymonem Dobroniem, nowym Managerem Sprzedaży ds. Systemów Okiennych.

czytaj dalej

Nowy rok szkolny z wyprawkami od Deceuninck

 

Czas wakacyjnej beztroski dobiegł końca, nastał nowy rok szkolny, który z pewnością przyniesie uczniom masę przygód i doświadczeń, a przede wszystkim dawkę nowej wiedzy. Aby ją zdobyć, niezbędne są odpowiednie pomoce naukowe, których cena nierzadko spędza rodzicom sen z powiek. Firma Deceuninck z Jasina już po raz kolejny pomaga lokalnym rodzinom i także w tym roku szkolnym przygotowała wyprawki dla uczniów.

czytaj dalej

„Żegluj do domu” – Deceuninck zaprasza do włączenia się w akcję charytatywną podczas XV Otwartych Regat Branży Budowlanej

 

Czy można łączyć żeglowanie z pomaganiem? Oczywiście, że tak – za przepłynięte mile w XV edycji Regatta Business Poland Deceuninck wpłaci środki na wyposażenie Domów Ronalda McDonalda. Belgijski producent zaprasza do włączenia się w inicjatywę inne firmy uczestniczące w największych morskich regatach branży budowlanej. Dwa jachty Deceuninck – Elegant i Grando – o długości 46 stóp będą ścigać się z 30 innymi załogami po Adriatyku w dniach 3-10 września 2022 r.

czytaj dalej