Skip to main content

#Deceuninck


Deceuninck świętuje 30-lecie działalności w Polsce

 

Wspólnie ze swoimi klientami, partnerami i pracownikami Deceuninck uczcił 30-lecie działalności w Polsce. Jubileuszowa gala, która odbyła się 10 maja w Cukrowni Żnin, była doskonałą okazją do podsumowań i rozmów zarówno o przeszłości, jak i przyszłości firmy z siedzibą w podpoznańskim Jasinie.

czytaj dalej

Deceuninck zrealizował kolejną Decademię Twinson

 

Jakie są właściwości unikalnego materiału kompozytowego Twinson i na czym polega innowacyjność montażu tego systemu tarasowego? Firma Deceuninck zadbała, by jej partnerzy poznali wszystkie zalety tego produktu – blisko 70 osób z całej Polski wzięło udział w specjalistycznych szkoleniach zorganizowanych w siedzibie polskiego oddziału producenta w Jasinie pod Poznaniem. Na przełomie lutego i marca br. odbył się cykl spotkań szkoleniowych pod nazwą DECADEMIA TWINSON.

czytaj dalej

Charytatywne Mikołajki pracowników Deceuninck

 

Tradycyjnie, jak co roku, pracownicy Deceuninck zorganizowali zbiórkę charytatywną na rzecz dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu. Joga twarzy i słodkie wypieki – takie przyjemności w zamian za datek do mikołajkowej skarbonki czekały 6. grudnia na pracowników zakładu belgijskiego producenta profili okiennych. Zebrane dzięki akcji fundusze przeznaczono na pomoc jednej z lokalnych rodzin oraz prezenty dla uczniów swarzędzkiej czwórki.

czytaj dalej

Deceuninck na V Warsztatach ARCHISTREFA SARP

 

Jak połączyć stolarkę z PVC z aluminiową, które deski tarasowe z kompozytu będą miały najbardziej naturalny wygląd oraz jak działaniami na rzecz recyklingu PVC obniżać ślad ekologiczny – o tym między innymi rozmawiali specjaliści firm Deceuninck i Decalu Solutions z architektami lokalnych oddziałów Stowarzyszenia Architektów Polskich podczas V Warsztatów ARCHISTREFA SARP. Była to druga edycja, która odbyła się… na morzu, a celem uczestników nieprzypadkowo był Sztokholm – jedna z piękniejszych architektonicznie stolic Europy, nazywana niekiedy ekologiczną perełką kontynentu.

czytaj dalej

Deceuninck na targach ARCHITECT@WORK

 

ARCHITECT@WORK to ekskluzywne, międzynarodowe wydarzenie branżowe, którego edycje odbywają się na całym świecie. Łączy architektów i projektantów z najbardziej innowacyjnymi dostawcami rozwiązań skrojonych na miarę przyszłości. Podczas warszawskiej edycji, która odbyła się w dniach 15-16 listopada, wśród 150 wyselekcjonowanych wystawców znalazła się firma Deceuninck. Belgijski producent zaprezentował szerokiej publiczności swoje najnowsze osiągnięcie – system Phoenix w 100% z recyklingu.

czytaj dalej

Deceuninck jednym z Kreatorów Budownictwa 2022 roku

 

Certyfikaty Kreator Budownictwa Roku 2022 zostały rozdane! Wyróżnienia w XII edycji projektu przyznano firmom, które swoją działalnością kształtują rynek budowlany, wprowadzają nowe technologie i innowacyjne rozwiązania oraz produkty. Obecni na gali 17.11. przedstawiciele polskiego oddziału Deceuninck, Monika Hybza i Krzysztof Kalita, odebrali wyróżnienia m.in. za wyjątkowo innowacyjną technologię ThermoFibra.

czytaj dalej

Decademia – program szkoleniowy dla partnerów Deceuninck

 

Czym jest ThermoFibra? Które globalne marki skutecznie kreują brand awareness? Jak zbudować dobry media plan i wykorzystać potencjał social mediów? Na te oraz wiele innych pytań odpowiadali specjaliści i partnerzy Deceuninck podczas pierwszego z cyklu trzech szkoleń realizowanych w ramach programu Decademia, które odbyło się w dniach 20 i 21 października w Hotelu Sezony niedaleko Poznania. Kolejne dwa spotkania programu odbędą się jeszcze w tym roku.

czytaj dalej

Super moc tkwi w zespole

 

Podstawą sukcesu każdej firmy są jej pracownicy – Deceuninck, obok najwyższej jakości produktów, stawia na silny i zgrany zespół. Doceniła to Kapituła nagrody „Builder Super Power”, wyróżniając tytułem Grzegorza Federowicza, Dyrektora Sprzedaży na Europę Środkową oraz Monikę Hybzę, Marketing Managera Deceuninck Poland.

czytaj dalej

Mocny wrzesień w Dziale Sprzedaży Deceuninck Poland

 

Jesień to czas wyzwań, ale też świetny moment, by przed kolejnym rokiem wzmocnić zespół. W Deceuninck Poland od września klienci i partnerzy mogą współpracować z Elizą Zalewską, która dołączyła do Działu Sprzedaży na stanowisku Manager Sprzedaży ds. Obiektów oraz Szymonem Dobroniem, nowym Managerem Sprzedaży ds. Systemów Okiennych.

czytaj dalej