Skip to main content

#Deceuninck


Deceuninck trzykrotnie wyróżniony certyfikatem Kreator Budownictwa Roku 2021

 

W 11. edycji prestiżowego projektu Kreator Budownictwa Roku 2021 wyróżniono 18 firm, 18 osób oraz 18 produktów i inwestycji, a wśród nagrodzonych certyfikatem świadczącym o przedsiębiorczości i innowacyjności znalazła się firma Deceuninck Poland. Potrójne wyróżnienie przyznano belgijskiemu producentowi okien i drzwi podczas uroczystej gali organizowanej przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, która odbyła się 18 listopada w Warszawie.

czytaj dalej

Międzynarodowe Biennale Architektury 2021 z udziałem Deceuninck za nami

 

Już po raz szesnasty w Krakowie odbyła się impreza będąca interdyscyplinarną wymianą doświadczeń środowisk architektonicznych z Polski i zagranicy. W tym roku na Międzynarodowym Biennale Architektury w Krakowie istotną rolę odegrał wątek „RE-USE”, mający na celu promowanie idei recyclingu. Motyw ten odgrywa bardzo duże znaczenie w firmie Deceuninck, która była jedynym z partnerów wydarzenia.

czytaj dalej

Deceuninck wyróżniony w plebiscycie Laur Klienta 2021

 

Firma Deceuninck oznaczona została tytułem Złoty Laur Klienta 2021 w kategorii Jakość i innowacyjność branży budowlanej. W XVII edycji plebiscytu firma zyskała 45% oddanych w swojej kategorii głosów respondentów. Konkurs od lat jest wyznacznikiem popularności marek w świadomości odbiorców.

czytaj dalej

ELEGANT - nowa generacja systemów okiennych

 

Firma Deceuninck wdrożyła nowatorski system kształtowników z PVC Elegant, w którym zastosowano pionierską koncepcję iCOR, polegającą na użyciu jednego uniwersalnego rdzenia do różnych kształtowników okiennych. System Elegant łączy w sobie doskonałe parametry termiczne oraz techniczno-użytkowe z minimalistycznym designem.

czytaj dalej

Deceuninck partnerem Międzynarodowego Biennale Architektury 2021

 

Firma Deceuninck została partnerem Międzynarodowego Biennale Architektury 2021 (MBA), które odbędzie się 26 i 27 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest „RE-USE” - hasło skupiające uwagę na kwestii ponownego zastosowania użytych wcześniej materiałów i zamykania obiegu poprzez recykling.

czytaj dalej

Deceuninck partnerem kampanii „DOBRY MONTAŻ - BUDUJESZ DLA POKOLEŃ"

 

Firma Deceuninck została partnerem ogólnopolskiej kampanii „DOBRY MONTAŻ - BUDUJESZ DLA POKOLEŃ" organizowanej przez Związek POiD. W tej edycji organizatorzy i Partnerzy Kampanii skupią się szczególnie na aspekcie proekologicznym przy podejmowaniu decyzji i inspirowania odbiorców do wyboru energooszczędnych rozwiązań oraz technik montażowych przy budowie czy remoncie domu. Realizacji celów inicjatywy posłużą wielokanałowe działania.

czytaj dalej