Skip to main content

#Deceuninck


Nowy rok szkolny z wyprawkami od Deceuninck

 

Czas wakacyjnej beztroski dobiegł końca, nastał nowy rok szkolny, który z pewnością przyniesie uczniom masę przygód i doświadczeń, a przede wszystkim dawkę nowej wiedzy. Aby ją zdobyć, niezbędne są odpowiednie pomoce naukowe, których cena nierzadko spędza rodzicom sen z powiek. Firma Deceuninck z Jasina już po raz kolejny pomaga lokalnym rodzinom i także w tym roku szkolnym przygotowała wyprawki dla uczniów.

czytaj dalej

„Żegluj do domu” – Deceuninck zaprasza do włączenia się w akcję charytatywną podczas XV Otwartych Regat Branży Budowlanej

 

Czy można łączyć żeglowanie z pomaganiem? Oczywiście, że tak – za przepłynięte mile w XV edycji Regatta Business Poland Deceuninck wpłaci środki na wyposażenie Domów Ronalda McDonalda. Belgijski producent zaprasza do włączenia się w inicjatywę inne firmy uczestniczące w największych morskich regatach branży budowlanej. Dwa jachty Deceuninck – Elegant i Grando – o długości 46 stóp będą ścigać się z 30 innymi załogami po Adriatyku w dniach 3-10 września 2022 r.

czytaj dalej

Wymieniamy okna – gdzie oddać zużyte wyroby

 

Jeszcze wczoraj niepotrzebny odpad, dziś cenny materiał, który można ponownie wykorzystać. Podejście do zużytych wyrobów mocno się zmieniło na przestrzeni ostatnich kilku lat. Decyduje o tym ekologia, ale i ekonomia – kurczące się zasoby i stale rosnące ceny surowców. Dotyczy to również odpadów budowlanych i rozbiórkowych, powstających przy budowie lub remoncie domu. Gdzie zatem oddać stare okna, gdy decydujemy się na ich wymianę?

czytaj dalej

Dobry montaż z myślą o ekologii i oszczędności

 

Tanio i szybko nigdy nie będzie dobrze. Dobrze i szybko nigdy nie będzie tanio. Tanio i dobrze nigdy nie będzie szybko – to powiedzenie jest doskonale znane w gronie wykonawców w branży budowlanej, ale nie zawsze wśród inwestorów. Decydując się na kompleksową wymianę okien, drzwi zewnętrznych oraz bramy garażowej, z pewnością będziemy szukać sposobów na oszczędności. Wybieramy więc energooszczędne produkty, lecz ich zamontowanie często zlecamy ekipie, która złoży najtańszą ofertę z najkrótszym czasem wykonania usługi. Tymczasem, dobry, profesjonalny montaż jest gwarancją poprawnego działania wyrobów, a także ma uzasadnienie ekonomiczne i ekologiczne. Dlaczego?

czytaj dalej

Znaczenie właściwego szklenia okien z PVC

 

We współczesnym budownictwie przed przegrodami budowlanymi takimi jak okna, stawianych jest szereg zadań. Podstawowym elementem okna PVC, oprócz profili i okuć, są różnego rodzaju pakiety szybowe bądź elementy nieprzezierne np. w postaci paneli wypełniających. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom szyba zespolona w oknie może chronić przed utratą ciepła, zabezpieczać przed nadmiernym nagrzewaniem, chronić przed hałasem i stanowić czasową ochronę przed włamaniem, pod warunkiem, że zastosowano materiały o odpowiednich właściwościach i w prawidłowy sposób.

czytaj dalej

Energooszczędne i bezpieczne okna w modnym stylu

 

Minimalistyczne, proste linie i nowoczesne kolory czy może przytulne retro? W zależności od swoich preferencji, design okien łatwo dopasujemy do stylu budynku. Liczą się jednak również parametry techniczne. Ciepła, energooszczędna stolarka okienna wcale nie musi być mało atrakcyjna wizualnie. Do tego możemy postawić na wyroby z recyklingu. Na co zwrócić więc uwagę przy wyborze, żeby okna były ozdobą domu i zapewniały nam maksimum komfortu?

czytaj dalej

Deceuninck zaprasza na stoisko podczas Warsaw Home Green Days

 

Na największej imprezie targowej w kraju poświęconej ogrodnictwu i architekturze krajobrazu – Warsaw Home Green Days – będzie można na żywo przekonać się o zaletach przyjaznych środowisku desek tarasowych marki Twinson. Na stoisko zaprasza ich producent, firma Deceuninck, która będzie obecna w dniach 17-19 marca br. w przestrzeni wystawienniczej Ptak Warsaw Expo.

czytaj dalej