Skip to main content

#wydarzenia


Pierwszy digitalowy Kongres Stolarki Polskiej już za 13 dni

 

15 czerwca br. odbędzie się XI Kongres Stolarki Polskiej – najbardziej oczekiwane wydarzenie w branży budowlanej. Tym razem cenieni prelegenci, reprezentujący m.in. BCC, EY Polska czy Microsoft Technology Center, spotkają się z uczestnikami w środowisku wirtualnym. Przewidziane są dwa wyjątkowe bloki tematyczne: „TRENDY” i „INSPIRACJE”, nawiązujące do aktualnych wyzwań biznesowych, oraz uroczysta digitalowa Gala, połączona z obchodami jubileuszu 25-lecia Związku POiD, podczas której wręczone zostaną nagrody branżowe.

czytaj dalej

Mikołajki w Szymbarku

 

5 tysięcy świętych Mikołajów spotkało się 6 grudnia 2010 roku w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. Przybyli saniami, wozami, autokarami, motocyklami i konno z różnych stron świata.

czytaj dalej

Prezes FAKRO - Przedsiębiorcą roku 2010

 

"Żeby wygrywać, nie wystarczy sam pomysł. W latach 90. na rynku okien dachowych działało ponad dwadzieścia firm. Dziś pozostało ich niewiele. To dowód na to, jak trudno jest funkcjonować na globalnym, światowym rynku, zdominowanym przez monopolistę."

czytaj dalej

Profile bez tajemnic

 

Firma EKO-OKNA, czołowy polski producent okien z Raciborza, przygotowała dla klientów akcję informacyjną „Profile bez tajemnic”. Jej celem jest ułatwienie wyboru okien oraz przybliżenie wiedzy o profilach okiennych klientom indywidualnym. Materiały informacyjne znajdą się w hurtowniach i sklepach z oknami na terenie całej Polski.

czytaj dalej

Ciepło, cieplej, najcieplej…okna Thermic 90

 

Podążając za modnym w ostatnim czasie tematem energetycznej efektywności w budownictwie, coraz częściej chcemy wiedzieć, z jakim zużyciem energii, a w konsekwencji i jakimi kosztami powinniśmy się liczyć po budowie czy kupnie domu. Bardzo istotna jest więc świadomość, że największe zużycie energii wiąże się z ogrzewaniem, a największe straty ciepła (nawet 40%) wywołują nieszczelne okna.

czytaj dalej

Niewidoczne zawiasy okienne Invisso

 

ak sprawić, aby pomieszczenie, w którym mieszkamy było oryginalne i niepowtarzalne? Dobór mebli, koloru ścian i podłóg jest kluczowy, ale równie istotne są odpowiednie okna i ich wyposażenie. Dbając o wygląd naszego domu, warto więc zdecydować się na okna, które dodatkowo podkreślą estetykę wnętrza.

czytaj dalej

Reynaers Polska Partnerem Biznesowym Twojej Firmy

 

iedziba firmy Reynaers Polska w Piasecznie pod Warszawą to jedno z niewielu miejsc w Polsce, w którym możliwe jest w pełni profesjonalne sprawdzenie koncepcyjnego rozwiązania architektonicznego już na wczesnym etapie projektu. Centrum Szkoleniowo-Badawcze Reynaers oferuje unikalną komorę badawczą AWW oraz kompleksowe szkolenia praktyczne dla klientów firmy.

czytaj dalej

Złoty Laur Konsumenta 2008 dla Seleny SA

 

Zdobywcą Złotego Lauru Konsumenta 2008 w kategorii &#8222;Silikony i pianki&#8221; została Selena SA. Tym samym uznano spółkę za najbardziej cenioną polską markę pod kątem </strong><strong>popularności i rozpoznawalności.</strong><strong> Organizatorem konkursu jest Grupa Media Partner, wydawca dodatków do Rzeczpospolitej - &#8222;Rzecz o biznesie&#8221; oraz Gazety Prawnej - &#8222;Przegląd gospodarczy&#8221;.

czytaj dalej