Skip to main content

#akcesoria


Czytnik linii papilarnych - i nie szukasz więcej kluczy

 

Czytnik linii papilarnych jest elementem zdecydowanie podnoszącym standard codziennego życia. Stosując to urządzenie elektroniczne nie ma potrzeby noszenia przy sobie kluczy ani pamiętania hasła, co sprawia, że korzystanie z drzwi staje się bardziej wygodne i bezproblemowe. Kluczami stają się palce zarejestrowanych użytkowników.

czytaj dalej

Ukryte uchwyty kieszeniowe WALA

 

Uchwyty kieszeniowe stanowią inspirujące rozwiązanie dla architektów, którzy dążą do tworzenia projektów o niezwykłej estetyce i nowoczesnym charakterze.

czytaj dalej

Okucia do szkła - elegancja i solidność

 

Szkło w architekturze i szklane elementy wnętrz to trendy, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Szkło, dzięki swojej uniwersalności i elegancji znajduje swoje zastosowanie w drzwiach, ściankach działowych, elewacjach, podłogach, windach, a nawet w projektach mebli. Uważane za piękny materiał ze względu na swoją nieuchwytność, co dodaje mu wyjątkowego uroku i wydaje się niemalże magiczne.

czytaj dalej

Jak obrobić okna i drzwi po wymianie

 

Jesień to ostatni dzwonek, żeby wymienić przed zimą stare okna i drzwi zewnętrzne na cieplejsze, bardziej energooszczędne wyroby. Przed montażem stolarki okienno-drzwiowej ważne jest przygotowanie otworów montażowych – ich oczyszczenie, wyrównanie oraz zagruntowanie. Równie istotny element stanowi obróbka ościeży po zakończeniu prac. Odpowiednie wykończenie tej powierzchni zapewnia trwałość i estetykę połączenia stolarka-mur. Jak dobrze obrobić okna i drzwi po wymianie?

czytaj dalej

3 cechy nowego zamka do drzwi wejściowych

 

Jak wybrać dobry zamek do drzwi wejściowych? Co wyróżnia najlepsze produkty i na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu? Klienci zazwyczaj pytają o dobrej klasy zamki antywłamaniowe. I słusznie, ale czy wiedzą, co to dokładnie znaczy i jakie elementy wyróżniają najlepsze rozwiązania tego typu? Prezentujemy 3 najważniejsze zalety nowoczesnego zamka do drzwi wejściowych.

czytaj dalej

Uchwyty serii „D” od teraz też w kolorze

 

Uchwyty serii D cieszą się dużą popularnością ze względu na wyjątkowy kształt rury. Przekrój profilu o wymiarach Ø45x25mm, przywodzi na myśl literę „D”. Uchwyty stworzone z tego profilu są bardzo przyjemne w użytkowaniu, ze względu na zaokrągloną część, która bardzo wygodnie leży w dłoni. Natomiast płaski front nadaje klasycznego charakteru. Całościowo patrząc na antaby serii D, trzeba przyznać, że wszystkie prezentują się bardzo elegancko, a jednocześnie nietuzinkowo.

czytaj dalej

Klamki o prostokątnych kształtach

 

Proste linie, eleganckie wzornictwo i kanciaste kształty: Prostokątne klamki są modne. Serie Austin, Toulon i Miami firmy HOPPE to klamki, które pasują do nowoczesnych wnętrz i prostego wzornictwa dzięki prostokątnemu kształtowi.

czytaj dalej

Przełomowy zawias ukryty jednorzędowy – WU-1R od WALA

 

Zawiasy ukryte w ostatnim czasie zyskują na popularności. Ukryty system zawiasów jest ich niepodważalną zaletą na poziomie estetycznym. Schemat ten utrudnia wtargnięcie osób niepowołanych co zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa. To kolejny istotny aspekt przemawiający na korzyść zawiasów ukrytych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowania rynku, WALA wprowadza nowy zawias ukryty jednorzędowy WU-1R przeznaczony do wąskich profili.

czytaj dalej

Bezpieczeństwo Twojego domu pod pełną kontrolą

 

Nadchodzi jesień – czas, gdy w domu chcemy poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Warto zwrócić uwagę na dobór elementów systemu, tak by były dopasowane do naszych potrzeb – szczególnie jeśli jesteśmy w trakcie budowy i wkraczamy w jej ostatni etap. Somfy oferuje najwyższej jakości napędy do bram, alarmy oraz inne inteligentne rozwiązania, które to umożliwiają. W październiku do portfolio marki dołącza również nowość – inteligentny wideodomofon Wi-Fi.

czytaj dalej