Skip to main content

#Klimas Wkręt-Met


Klimas Wkręt-met na targach BATIMAT 2022

 

Branże budownictwa i architektury przygotowują się do kolejnej edycji tragów BATIMAT. Wydarzenie odbędzie się od 3-6 października w Paryżu. Wśród wystawców nie zabraknie firmy Klimas Wkręt-met, która na rynku francuskim promuje swoją markę Klimas. Lider technik zamocowań w Europie Środkowej i Wschodniej zaprezentuje bogate portfolio produktów, w tym elementy złączne, przeznaczone dla ekologicznego budownictwa z drewna czy systemów termoizolacji ścian.

czytaj dalej

Klimas Wkręt-met Promotorem Częstochowskiej Gospodarki

 

Klimas Wkręt-met, lider produkcji technik zamocowań w Europie Środkowej i Wschodniej, został wyróżniony nagrodą Promotora Częstochowskiej Gospodarki. Jest to tytuł przyznawany za zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości oraz propagowanie postaw aktywności obywatelskiej.

czytaj dalej

Klimas Wkręt-met po raz jedenasty liderem technik zamocowań w opinii wykonawców

 

Wręczono nagrody rankingu Budowlanej Marki Roku 2022 – wyróżnienia przyznawanego na podstawie opinii wykonawców. Firma Klimas Wkręt-met po raz jedenasty z rzędu otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku oraz Złotego Championa Rankingu w kategorii „Zamocowania Budowlane” oraz Złotą Budowlaną Marką Roku w nowej kategorii „Zamocowania do konstrukcji drewnianych”. Ponad to Paweł Klimas, członek zarządu został wyróżniony indywidualnym tytułem Promotora XXI wieku.

czytaj dalej

Techniki zamocowań Klimas Wkręt-met – kierunek Skandynawia

 

Po długiej przerwie Skandynawia otwiera się na targi. Przekrojowi najnowszych osiągnięć w zakresie budownictwa, architektury oraz infrastruktury na tym rynku można było przyjrzeć się podczas targów Nordbygg 2022. Wśród wystawców swoją ofertę przedstawił także Klimas Wkręt-met.

czytaj dalej

Klimas Wkręt-met wśród profesjonalistów konstrukcji drewnianych na Forum Holzbau Polska

 

Za nami VI edycja konferencji dla profesjonalistów budownictwa drewnianego – Forum Holzbau Polska 2022. Tematem tegorocznego spotkania w Jachrance były bezpieczeństwo pożarowe, wentylacja budynków, rozwiązania techniczne i projektowe dla różnych typów konstrukcji. Klimas Wkręt-met w roli wystawcy zaprezentował portfolio technik zamocowań do konstrukcji drewnianych, dostosowanych do nowoczesnych technologii.

czytaj dalej

Nagrody Builder 2021 przyznane: Klimas Wkręt-met Budowlaną Firmą Roku. Dariusz Pindel laureatem plebiscytu Osobowość Roku.

 

Firma Klimas Wkręt-met została wyróżniona nagrodą Budowlana Firma Roku, przyznawaną przez redakcję Builder w ramach plebiscytu Builder Awards. Jednocześnie Kapituła pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza, wyróżniła Dariusza Pindla, dyrektora ds. strategii technologicznej nagrodą Osobowość Roku, za cenny wkład w rozwój firmy.

czytaj dalej

Klimas Wkręt-met na liście Diamentów Forbesa 2022

 

Spółka Wkręt-met, lider branży elementów złącznych, kolejny rok z rzędu znalazła się na liście najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw, z przychodami powyżej 250 mln zł w województwie śląskim, tworzonej przez magazyn „Forbes”.

czytaj dalej