Skip to main content

#okna_dachowe


Moskitiera Roto

 

Moskitiera jest kolejną nowością w ofercie Roto na rok 2008. Wreszcie posiadacze okien Roto mogą cieszyć się możliwością nieograniczonego wietrzenia poddasza po upalnych dniach, bez strachu przed nocnymi atakami komarów.

czytaj dalej

System Roto do dachów płaskich

 

W końcu okna Roto mogą rozpocząć marsz na dachy płaskie we własnej skrzyni! Skonstruowana na wielokrotne życzenia profesjonalistów od dachu: skrzynia do płaskiego dachu w jakości Premium marki Roto!

czytaj dalej

Automatyczny nawiewnik V40P - zdrowo i energooszczędnie

 

Firma FAKRO wprowadziła kolejną innowację techniczną - automatyczny nawiewnik V40P jako standardowe rozwiązanie w oknach dachowych. Wydajność nawiewnika V40P zwiększa się wraz ze wzrostem różnicy ciśnień wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, aż do osiągnięcia wartości optymalnej.

czytaj dalej

Zintegrowany blok termoizolacyjny (WD)

 

W związku ze stale rosnącymi kosztami energii, jak również coraz surowszymi wymaganiami w zakresie ochrony i izolacyjności cieplnej dla nowych i starych inwestycji modernizacyjnych poddaszy, firma Roto opracowała specjalny system izolacji termicznej okien dachowych - zintegrowany blok termoizolacyjny WD.

czytaj dalej

VELUX GGL/GGU Solar - okno zasilane słońcem

 

Od 1 maja br. pojawi się na rynku rewolucyjne, elektryczne okno do poddaszy VELUX GGL/GGU Solar zasilane energią słoneczną. Polska premiera produktu odbyła się na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2008. Nowość znajdzie zastosowanie w wykończonych już wnętrzach, gdzie nie można poprowadzić tradycyjnych kabli zasilających, a użyteczne byłoby elektryczne sterowanie oknem. Może być również instalowane wszędzie tam, gdzie użytkownikom szczególnie zależy na oszczędności energii.

czytaj dalej