Skip to main content

#wiesci


Klimas Wkręt-met na targach BATIMAT 2022

 

Branże budownictwa i architektury przygotowują się do kolejnej edycji tragów BATIMAT. Wydarzenie odbędzie się od 3-6 października w Paryżu. Wśród wystawców nie zabraknie firmy Klimas Wkręt-met, która na rynku francuskim promuje swoją markę Klimas. Lider technik zamocowań w Europie Środkowej i Wschodniej zaprezentuje bogate portfolio produktów, w tym elementy złączne, przeznaczone dla ekologicznego budownictwa z drewna czy systemów termoizolacji ścian.

czytaj dalej

Szklany spacer brzegiem Jeziora Tarnobrzeskiego

 

23 września br. zostanie otwarta trasa tzw. szklanego spaceru nad brzegiem Jeziora Tarnobrzeskiego. To wyjątkowy projekt, który nie tylko uzupełni listę lokalnych atrakcji, ale też zaprezentuje historię obiektu w bardzo oryginalnej i nowoczesnej formie.

czytaj dalej

ALURON z nowym podziałem regionalnym

 

Systematycznie i skrupulatnie realizowana strategia rozwoju firmy stała się powodem wprowadzenia w Aluronie nowego podziału terytorialnego w ramach działów sprzedaży i obiektowego. Przeprowadzona reorganizacja pozwoli siłom sprzedażowym spółki na rozszerzenie zasięgu działania, jeszcze skuteczniejsze wsparcie producentów okien i drzwi oraz udział w coraz bardziej prestiżowych i zaawansowanych projektach.

czytaj dalej

CFO w zarządzie Grupy Selena

 

Dotychczasowy dyrektor finansowy Grupy Selena Krzysztof Ościłowicz został powołany na członka zarządu ds. finansowych (CFO). Nową funkcję obejmie 1 października 2022 r. Z Grupą jest związany od 2019 roku.

czytaj dalej

„Pewni swego” – kampania wizerunkowa marki Budvar

 

1 września wystartowała kampania wizerunkowa jednego z topowych producentów stolarki okiennej i drzwiowej – firmy Budvar, której celem jest zwiększenie świadomości marki oraz rozpoznawalności produktów firmy. Kampanii „Pewni swego” towarzyszy promocja -35% na zakup energooszczędnych okien T-Passive Perfekt. Akcja promocyjna trwa do 31 października.

czytaj dalej

Nowy rok szkolny z wyprawkami od Deceuninck

 

Czas wakacyjnej beztroski dobiegł końca, nastał nowy rok szkolny, który z pewnością przyniesie uczniom masę przygód i doświadczeń, a przede wszystkim dawkę nowej wiedzy. Aby ją zdobyć, niezbędne są odpowiednie pomoce naukowe, których cena nierzadko spędza rodzicom sen z powiek. Firma Deceuninck z Jasina już po raz kolejny pomaga lokalnym rodzinom i także w tym roku szkolnym przygotowała wyprawki dla uczniów.

czytaj dalej

„Żegluj do domu” – Deceuninck zaprasza do włączenia się w akcję charytatywną podczas XV Otwartych Regat Branży Budowlanej

 

Czy można łączyć żeglowanie z pomaganiem? Oczywiście, że tak – za przepłynięte mile w XV edycji Regatta Business Poland Deceuninck wpłaci środki na wyposażenie Domów Ronalda McDonalda. Belgijski producent zaprasza do włączenia się w inicjatywę inne firmy uczestniczące w największych morskich regatach branży budowlanej. Dwa jachty Deceuninck – Elegant i Grando – o długości 46 stóp będą ścigać się z 30 innymi załogami po Adriatyku w dniach 3-10 września 2022 r.

czytaj dalej

Ponad 200 obiektów z Polski i świata w konkursie „OBIEKT ROKU W SYSTEMACH ALUPROF”

 

W IV edycji międzynarodowego konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” przyjęto ponad 200 zgłoszeń obiektów architektury z Polski i zagranicy. Do II etapu konkursu zakwalifikowanych zostało ponad 60 najciekawszych, nowoczesnych budynków, które będą walczyć o podium w finale konkursu. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 8 września 2022 roku podczas prestiżowej konferencji Future Builders w Warszawie z udziałem wybitnych przedstawicieli świata architektury z Polski i zagranicy.

czytaj dalej

Polskie okna i drzwi podbijają rynki zagraniczne

 

Od 5 września dostępny będzie najnowszy Raport rynku okien i drzwi, realizowany przez ASM Research Solution Strategy na zlecenie Związku POiD. Jak pokazują dane zawarte w Raporcie, polska branża stolarki po raz kolejny udowadnia, że nawet w najtrudniejszych warunkach potrafi wykorzystać szanse na utrzymanie pozycji lidera branży w Europie.

czytaj dalej