Skip to main content

#wiesci


Gala Vetrex i warsztaty biznesowe dla Partnerów Handlowych

 

Vetrex – producent okien PVC i aluminiowych, drzwi zewnętrznych oraz bram garażowych z segmentu premium zorganizował uroczystą galę i warsztaty biznesowe dla swoich Partnerów Handlowych. Tegoroczne spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy i osiągniętych sukcesów, omówienia dalszych wspólnych działań, jak również do świętowania 27-lecia działalności firmy na rynku.

czytaj dalej

NSG Group, właściciel marki Pilkington, jednym z pracodawców najbardziej zaawansowanych w zarządzaniu różnorodnością

 

Na tegorocznej gali finałowej Miesiąca Różnorodności, która miała miejsce 21 maja w Warszawie ogłoszono wyniki IV edycji Diversity IN Check. To badanie wskazało 54 firmy, które wyróżniają się wysokim stopniem zaawansowania w zakresie włączenia i zarządzania różnorodnością. Wśród nich znalazł się NSG Group, właściciel marki Pilkington, który przez lata pracował na to wyróżnienie.

czytaj dalej

PAGEN Diamentem Forbesa 2024

 

Już po raz szesnasty, w porozumieniu z redakcją „Forbes”, firma Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Na liście przedsiębiorstw, które mogą poszczycić się tytułem Diamentów Forbesa 2024 znalazł się PAGEN – producent okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych.

czytaj dalej

Zamki: zasady doboru, projektowanie i montaż - nowe szkolenie GEZE

 

Szkolenie dedykowane jest osobom, które chcą pozyskać wiedzę techniczną na temat różnych rodzajów zamków i elementów kontroli dostępu GEZE. Podczas szkolenia uczestnicy dodatkowo poznają zasady prawidłowego doboru urządzeń, projektowania i montażu, oraz będą mieć okazję do zapoznania się z nowościami produktowymi i odwiedzenia naszego Showroomu, a wszystko to pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców Akademii GEZE. Dzięki szkoleniu poszerzysz wiedzę na temat rozwiązań GEZE, zdobędziesz informacje, który produkt jest optymalny do konkretnych zastosowań, zwiększysz kompetencje w zakresie doradztwa oraz oferowania naszych produktów klientom. Szkolenie zakończone jest krótkim testem potwierdzającym zdobytą przez uczestnika wiedzę. Po szkoleniu uczestnik otrzyma imienny certyfikat uczestnictwa.

czytaj dalej

Zgłoś swój budynek do konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” – rusza V jubileuszowa edycja

 

6 maja ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do międzynarodowego konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”. To już V, jubileuszowa edycja tego prestiżowego wydarzenia, które adresowane jest do branży architektonicznej i budowlanej. Po raz kolejny profesjonalne jury, składające się z wybitnych polskich architektów, wybierze najciekawsze obiekty stworzone przy pomocy rozwiązań firmy Aluprof. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30.06.2024 roku, a uroczysta gala, podczas której poznamy zwycięzców oraz kolejna konferencja z cyklu Future Builders, planowana jest 16. października. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji organizatorzy przewidzieli głosowanie dla internautów – autor projektu, który zdobędzie najwięcej ich głosów, otrzyma "Wyróżnienie Internautów".

czytaj dalej

Specjaliści o szkle, czyli podsumowanie konferencji „Epoka Szkła”

 

Konferencja „Epoka Szkła” zgromadziła specjalistów z różnych branż, by omówić najnowsze trendy i wyzwania związane z tym fascynującym materiałem. Oprócz omawiania najnowszych trendów i wyzwań technologicznych, dyskusja rozszerzyła się na obszary związane ze zrównoważonym rozwojem. Tematem gorącej dyskusji nie były tylko innowacyjne technologie czy aktualna legislacja dotycząca przemysłu szklarskiego, ale także kluczowe kwestie związane z wpływem produkcji i użytkowania szkła na środowisko oraz sposoby jego odpowiedzialnego wykorzystania w kontekście ochrony środowiska naturalnego.

czytaj dalej

Rok 2024 należy do zrównoważonego rozwoju, czyli kilka słów o eko-planach marki Hydro

 

W obliczu rosnących wyzwań związanych ze zmianami klimatu, Hydro - światowy lider w dziedzinie produkcji aluminium, stawia na rewolucyjną, zieloną transformację. W 2024 roku firma ogłasza swoje ambitne plany dotyczące kolejnych działań mających na celu redukcję śladu węglowego i wchodzi w kluczowe partnerstwa w ramach First Movers Coalition. Ta inicjatywa nie tylko radykalnie zmienia podejście do produkcji, ale także wyznacza nowe standardy dla przemysłu na całym świecie.

czytaj dalej

Hörmann na targach SECUREX 2024 w Poznaniu w dniach 23-25 kwietnia 2024

 

W jaki sposób uniemożliwić wjazd nieuprawnionych pojazdów na teren firmy lub prywatnej posesji? Jak skutecznie zabezpieczyć przestrzeń publiczną lub obszar, na którym odbywa się impreza masowa przed dostępem niepowołanych osób i pojazdów? Innowacyjne systemy kontroli wjazdu marki Hörmann będzie można zobaczyć i przekonać się o ich skuteczności podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2024, które odbędą się w Poznaniu w dniach 23-25 kwietnia 2024 r.

czytaj dalej