Skip to main content

#Pagen


MYŚLENICE: 150 m² ekspozycji w nowym salonie PAGEN

 

Małopolski producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych otworzył właśnie swój nowy salon firmowy w Myślenicach. Showroom w nowej lokalizacji przy ul. Kasprowicza 4a (I piętro), to największa w mieście ekspozycja stolarki otworowej. Na powierzchni 150 m² w interesujący sposób zaprezentowano flagowe produkty firmy PAGEN wzbogacone o rozwiązania Smart Home. Budujesz dom? Planujesz zakup okien? – koniecznie odwiedź ten nowy punkt na mapie Myślenic!

czytaj dalej

Technologia V-PERFECT® w oknach PAGEN dzięki SL-4 FF EVO RS

 

Firma PAGEN produkująca okna, drzwi, rolety i bramy garażowe dopiero poinformowała o wdrożeniu pierwszego w Polsce systemu robota ROTOX do montażu szyb zespolonych, zintegrowanego z automatyczną sortownią pakietów szybowych i tablicą świetlną wspomagającą kontrolę ich jakości, a już prezentuje kolejne innowacje zastosowane w swoich procesach produkcyjnych. PAGEN wyposażył swoją fabrykę w 2 najnowsze modele robota SL4-FF EVO RS, co oznacza, że okna PVC tego małopolskiego producenta zgrzewane są w opatentowanej technologii V-PERFECT®.

czytaj dalej

Salon firmowy PAGEN w Stolicy Podkarpacia

 

Firma PAGEN, jeden z wiodących polskich producentów okien, drzwi, rolet i bram garażowych otworzył właśnie swój salon firmowy w Rzeszowie. Interesującą ekspozycję produktów prezentowaną w wielu polskich miastach, można teraz obejrzeć przy ulicy Warszawskiej 83, a na pierwszych Klientów czeka atrakcyjny Konkurs!

czytaj dalej

ONKOODPOWIEDZIALNOŚĆ W PAGEN

 

Rusza kolejna odsłona akcji ONKOODPOWIEDZIALNI mającej na celu edukację i zwiększenie świadomości zdrowotnej, zwrócenie uwagi na profilaktykę onkologiczną i wskazanie sposobów leczenia chorób onkologicznych. Projekt zainicjowany przez krakowski NEO HOSPITAL wspierają uznane marki m.in. Segafredo, SMYK, Mix Electronics, COMARCH, Allianz oraz jako pierwsza z branży okienno-drzwiowej firma PAGEN.

czytaj dalej

PAGEN, Winkhaus i Schüco pomagają pogorzelcom z Nowej Białej

 

Pożar w Nowej Białej wybuchł w sobotę 19 czerwca po godzinie 18. Ogień uszkodził 25 domów, w których mieszkało ok. 110 osób. Spaleniu uległy także zabudowania gospodarcze. W gaszeniu pożaru uczestniczyło 107 zastępów, 400 strażaków PSP i OSP z dziewięciu powiatów. Pomoc dla poszkodowanych płynie z całej Polski, w tym także od firmy PAGEN - małopolskiego producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych, który najbardziej potrzebującym przekaże w darowiźnie stolarkę okienną.

czytaj dalej

PAGEN wprowadza do oferty systemy aluminiowe Schüco

 

Małopolski producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych finalizuje kilkumilionową inwestycję, której celem jest rozbudowa zakładu produkcyjnego i rozwój parku maszynowego. Firma stawia na rozwój produkcji ślusarki aluminiowej i właśnie poinformowała o rozszerzeniu współpracy z Schüco International KG. W ofercie firmy oprócz systemów Schüco PVC dostępne będą teraz także okienne, drzwiowe i przesuwne systemy aluminiowe.

czytaj dalej