Skip to main content

#Pagen


PAGEN otwiera nowe salony sprzedaży

 

Jeden z wiodących polskich producentów okien, drzwi, rolet i bram garażowych, otworzył właśnie 2 nowe salony firmowe. Interesującą ekspozycję produktów prezentowaną w wielu polskich miastach, można teraz obejrzeć także przy ulicy Grunwaldzkiej 258 w Jaworznie oraz Sienkiewicza 12 w Mielcu. Budujesz dom w okolicy tych miast? Planujesz zakup okien? – koniecznie odwiedź te nowe punkty sprzedaży!

czytaj dalej

PAGEN wspiera Fundację Rak`n`Roll. Wygraj Życie

 

22 kwietnia 2022 roku odbyła się uroczysta premiera książki „50 Osobistości Biznesu. Pomagamy”, przygotowanej przez Redakcję Magazynu Businesswoman&life na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj życie! Wśród znakomitych bohaterów książki, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji, znalazła się Anita Wierciak-Kaperek, Dyrektor ds. Sprzedaży firmy PAGEN.

czytaj dalej

Drzwi tarasowe EvolutionDrive Plus+ w ofercie PAGEN

 

Indywidualny wybór wzornictwa, oszczędność miejsca i efekt przestronności – oto najważniejsze cechy przesuwnych drzwi tarasowych wprowadzonych do oferty firmy PAGEN. EvolutionDrive Plus+ w systemie Salamander z równoległym dosunięciem zapewnia komfort użytkowania, a za sprawą dużych przeszkleń gwarantuje efekt przestronności pomieszczeń.

czytaj dalej

Prezes Zarządu PAGEN pracuje na produkcji wspierając WOŚP

 

Podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zbierano środki na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W tym szczytnym celu z Orkiestrą zagrała także firma PAGEN, która organizując wewnętrzną aukcję, prowadzoną przez Mariusza Kałamagę zebrała łącznie blisko 12 000 złotych. Podczas finałowej aukcji, pracownicy firmy wylicytowali czas pracy Prezesa Zarządu na produkcji, a ten podjął wyzwanie!

czytaj dalej

PAGEN zagrał z WOŚP

 

30 stycznia 2022 roku odbył się jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra grała na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W tym szczytnym celu z Orkiestrą zagrała także firma PAGEN, która organizując wewnętrzną aukcję, prowadzoną przez Mariusza Kałamagę zebrała łącznie blisko 12 000 złotych!

czytaj dalej

Firma PAGEN kolejny rok „Przyjacielem UNICEF”

 

PAGEN Sp. z o.o. przedłużył udział w programie „Przyjaciel UNICEF”. Tym samym, środki przekazywane przez firmę zostaną przeznaczone na wsparcie najmłodszych w kryzysach humanitarnych i w najuboższych krajach świata.

czytaj dalej

PAGEN inwestuje w Cyfrowe Aluminium od FIMTEC Polska

 

19 listopada 2021 roku małopolski producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych otworzył nową halę produkcyjną, zwiększając tym samym łączną powierzchnię produkcyjno-magazynową do ponad 22 tys. metrów kwadratowych. W hali nr 2 PAGEN zamierza produkować okna aluminiowe, rolety i bramy garażowe. Obiekt wyposażono m.in. w maszyny do produkcji ślusarki aluminiowej wdrożone przez FIMTEC Polska.

czytaj dalej

Spektakularne otwarcie nowej hali produkcyjnej firmy PAGEN

 

19 listopada 2021 roku małopolski producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych otworzył nową halę produkcyjną, zwiększając tym samym łączną powierzchnię produkcyjno-magazynową do ponad 22 tys. metrów kwadratowych. Uroczystemu przecięciu wstęgi towarzyszył bankiet w Pałacu Goetzów, na który zaproszono kluczowych dostawców, klientów i pracowników.

czytaj dalej

Znamy laureatów konkursu „Okna w Parze z Projektem Wnętrz”

 

Izabela i Michał z Jasienia, Katarzyna i Krzysztof z Krakowa oraz Katarzyna i Radosław z Bielska-Białej – oto laureaci konkursu „Okna w Parze z Projektem Wnętrz” organizowanego przez firmę PAGEN. Projekty aranżacji wnętrz dla zwycięzców o wartości 15 000 zł, 10 000 zł oraz 5 000 zł netto wykonają znani z programu HGTV „Para w Remont” Mirella i Marcin Kępczyńscy.

czytaj dalej

MYŚLENICE: 150 m² ekspozycji w nowym salonie PAGEN

 

Małopolski producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych otworzył właśnie swój nowy salon firmowy w Myślenicach. Showroom w nowej lokalizacji przy ul. Kasprowicza 4a (I piętro), to największa w mieście ekspozycja stolarki otworowej. Na powierzchni 150 m² w interesujący sposób zaprezentowano flagowe produkty firmy PAGEN wzbogacone o rozwiązania Smart Home. Budujesz dom? Planujesz zakup okien? – koniecznie odwiedź ten nowy punkt na mapie Myślenic!

czytaj dalej