Skip to main content

#Pagen


Aluminiowa pergola tarasowa OpenSky w ofercie firmy PAGEN

 

Pergole tarasowe świetnie wpisują się w trendy współczesnego budownictwa i stały się naturalnym kierunkiem rozwoju oferty handlowej firmy PAGEN. Producent okien, drzwi, rolet, bram garażowych i drzwi tarasowych wprowadził do swojego portfolio produktowego pergolę tarasową MB-OpenSky 120 w systemie ALUPROF.

czytaj dalej

Znamy laureatów I rundy konkursu „Gratulacje na Wakacje!” firmy PAGEN

 

Patrycja i Jacek z Czchowa, Marta i Kamil z Jaworzna oraz Monika i Przemysław z Nowego Targu – oto laureaci pierwszej rundy konkursu jubileuszowego „Gratulacje na Wakacje!” organizowanego przez firmę PAGEN. Zwycięzcy tej rundy wybiorą się na wakacje marzeń razem z Wakacje.pl, a laureaci 2 i 3 miejsca spędzą czas w Hotelu BUKOVINA.

czytaj dalej

PAGEN na International Builder Show… Must Go On

 

W dniach 31 stycznia – 2 lutego 2023 w Las Vegas odbyły się prestiżowe amerykańskie targi NAHB International Builders' Show® (IBS), które jak szacują organizatorzy były największym amerykańskim wydarzeniem branży budowlanej od 2008 roku. Blisko 70 000 zarejestrowanych uczestników, 1300 wystawców, ponad 100 sesji edukacyjnych, imprez i wydarzeń z udziałem gwiazd telewizyjnych i muzycznych najlepiej podsumowuje IBS 2023. Polską branżę stolarki otworowej podczas tego wydarzenia reprezentowała firma PAGEN, która została finalistą Best of IBS Awards 2023 w kategorii „Best Window & Door Product”.

czytaj dalej

PAGEN organizuje konkurs jubileuszowy z Wakacje.pl

 

Jak myśleć o wakacjach i wypoczynku kiedy budowa oraz wykończenie domu stało się priorytetem? To proste - biorąc udział w Konkursie firmy PAGEN już na etapie wyboru stolarki otworowej do swojego domu dajesz swojej rodzinie szansę na wakacje marzeń! Producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych ogłosił właśnie Konkurs, którego partnerami są Wakacje.pl oraz Hotel Bukovina.

czytaj dalej

Master Line - Nowy system okienny i HST w ofercie firmy PAGEN

 

Aluminiowy system okienny o solidnej konstrukcji, spełniający normy dot. izolacji termicznej i akustycznej oraz tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne dostępne we wszystkich schematach zabudowy zostały wprowadzone do oferty firmy PAGEN. Producent zapewnia, że oprócz walorów użytkowych, Klientów zaskoczy atrakcyjna cena nowej linii systemów aluminiowych.

czytaj dalej

PAGEN finalistą Best of IBS Awards 2023

 

Już wkrótce w Las Vegas rozpoczną się prestiżowe amerykańskie targi NAHB International Builders' Show® (IBS). Podczas tego wydarzenia National Association of Home Builders (NAHB) wręczy nagrody Best of IBS Awards 2023. W ogłoszonym właśnie elitarnym gronie finalistów tego konkursu jako jedyny reprezentant Polski znalazł się PAGEN – producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych, który powalczy o statuetkę w kategorii „Best Window & Door Product”. Produkt firmy PAGEN ma także szansę na nagrodę "Best in Show".

czytaj dalej

#WorldChildrensDay w PAGEN

 

20 listopada PAGEN wspólnie z UNICEF Polska celebrował Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Ta data nie jest przypadkowa – upamiętnia uchwaloną 20 listopada 1989 roku „Konwencję o prawach dziecka”. W tym roku ten wyjątkowy dzień upływał pod hasłem tolerancji i przeciwdziałania dyskryminacji, a pracownicy małopolskiego producenta, ich dzieci oraz wnuki aktywnie włączyli się w propagowanie praw dziecka.

czytaj dalej

Wnętrza domów Klientów firmy PAGEN zaaranżowane przez znanych projektantów

 

Mija właśnie rok od daty ogłoszenia listy Laureatów konkursu firmy PAGEN "Okna w Parze z Projektem Wnętrz". Projekty aranżacji domów Klientów tego małopolskiego producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych o wartości 15 000 zł, 10 000 zł oraz 5 000 zł netto wykonali znani z programu HGTV „Para w Remont” Mirella i Marcin Kępczyńscy. Zobaczcie koniecznie efekty ich pracy!

czytaj dalej

PAGEN rozpocznie świętowanie 25-lecia w Las Vegas podczas IBS 2023

 

Małopolski producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych przygotowuje się do prestiżowych amerykańskich targów NAHB International Builders' Show® (IBS), które na przełomie stycznia i lutego 2023 roku odbędą się w Las Vegas. To wyjątkowa okazja do celebrowania jubileuszu 25-lecia, który firma będzie obchodzić w przyszłym roku.

czytaj dalej

PAGEN w gronie ekspertów konferencji Doing Business in Italy

 

Prezentacja włoskich regionów otwartych na współpracę, biznesowe success story polskich firm, dobre praktyki, warunki prawne i finansowe wejścia na rynek włoski - to tylko część agendy konferencji „Doing Business in Italy” zorganizowanej przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Wśród zaproszonych ekspertów dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem - Monika Romaniszyn, Dyrektor Eksportu firmy PAGEN.

czytaj dalej