Skip to main content

#Pagen


PAGEN Diamentem Forbesa 2024

 

Już po raz szesnasty, w porozumieniu z redakcją „Forbes”, firma Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Na liście przedsiębiorstw, które mogą poszczycić się tytułem Diamentów Forbesa 2024 znalazł się PAGEN – producent okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych.

czytaj dalej

PAGEN w drodze na prestiżowe targi Fensterbau Frontale 2024

 

W dniach 19-22 marca 2024 r. odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze, integrujących branżę okien, drzwi i fasad. Polskę podczas tego prestiżowego wydarzenia reprezentować będzie m.in. firma PAGEN, która przybędzie do Norymbergii niemal prosto z USA.

czytaj dalej

Złoty Laur Klienta 2024 dla stolarki otworowej firmy PAGEN

 

W ramach XX edycji znanego w polskiej gospodarce plebiscytu Laur Konsumenta/Laur Klienta przyznano nagrodę firmie PAGEN – małopolskiemu producentowi okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych. Laur Klienta w kategorii „Stolarka otworowa” to nagroda prestiżowa i szczególnie cenna, gdyż przyznają ją sami klienci, potwierdzając mocną pozycję rynkową, dużą rozpoznawalność marki i przede wszystkim wysoką ocenę oferty produktowej.

czytaj dalej

PAGEN wraca do Las Vegas na IBS 2024

 

Już tylko miesiąc dzieli nas od prestiżowych amerykańskich targów NAHB International Builders' Show® 2024, na które ponownie wybiera się firma PAGEN. Polski producent okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych ośmielony sukcesem poprzedniej edycji, w Las Vegas zaprezentuje nowości produktowe sektorowi budowlanemu najsilniejszej gospodarki na świecie.

czytaj dalej

Ogrody Zimowe w ofercie firmy PAGEN

 

Połączony z bryłą domu ogród zimowy stanowi idealne miejsce do całorocznego spędzania wolnego czasu nawet podczas mroźnej zimy. Umożliwia uprawę egzotycznych roślin lub zimowanie roślin ogrodowych, tworząc przy okazji inspirującą przestrzeń do pracy lub nauki. Tworzenie takich przydomowych oranżerii i werand łączących aluminium i szkło stało się naturalnym kierunkiem rozwoju oferty produktowej firmy PAGEN.

czytaj dalej

PAGEN nagrodzony przez Schüco

 

Podczas spotkania partnerów Schüco, które odbyło się w dniach 26-28.10.2023 roku w Toruniu, realizację firmy PAGEN uhonorowano tytułem „Budynek Roku 2023”, w kategorii budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne z zastosowaniem systemów Schüco PVC-U. Nagrodę z rąk Marka Mędrka - Dyrektora Sprzedaży PVC Europy Wschodniej w imieniu firmy odebrał Dominik Chamioło – Prezes Zarządu PAGEN Sp. z o.o.

czytaj dalej

Premierowa prezentacja produktów PAGEN podczas Made Expo 2023 w Mediolanie

 

Małopolski producent okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych w połowie listopada zaprezentuje swoją ofertę podczas prestiżowych targów Made Expo 2023 w Mediolanie. Firma przygotowuje prezentację nowości, która wyznaczając kierunki rozwoju oferty produktowej, zakończy obchody jubileuszu 25-lecia rozpoczęte podczas IBS 2023 w Las Vegas.

czytaj dalej

PAGEN nagradza partnerów handlowych za sprzedaż okiennych systemów aluminiowych

 

PRESTIGE z Dębicy, LUMAR ze Stalowej Woli i GABOR z Lublina to Partnerzy Handlowi firmy PAGEN nagrodzeni za najlepsze wyniki sprzedaży systemów aluminiowych Modern Line, wprowadzonych do oferty małopolskiego producenta początkiem bieżącego roku. Partnerzy o największej wartości sprzedaży otrzymali właśnie vouchery na wakacje marzeń z Wakacje.pl o wartości 7500 zł i 3000 zł oraz pobyt weekendowy dla 2 osób w Hotelu BUKOVINA.

czytaj dalej