Skip to main content

#Pagen


PAGEN organizuje konkurs jubileuszowy z Wakacje.pl

 

Jak myśleć o wakacjach i wypoczynku kiedy budowa oraz wykończenie domu stało się priorytetem? To proste - biorąc udział w Konkursie firmy PAGEN już na etapie wyboru stolarki otworowej do swojego domu dajesz swojej rodzinie szansę na wakacje marzeń! Producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych ogłosił właśnie Konkurs, którego partnerami są Wakacje.pl oraz Hotel Bukovina.

czytaj dalej

Master Line - Nowy system okienny i HST w ofercie firmy PAGEN

 

Aluminiowy system okienny o solidnej konstrukcji, spełniający normy dot. izolacji termicznej i akustycznej oraz tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne dostępne we wszystkich schematach zabudowy zostały wprowadzone do oferty firmy PAGEN. Producent zapewnia, że oprócz walorów użytkowych, Klientów zaskoczy atrakcyjna cena nowej linii systemów aluminiowych.

czytaj dalej

PAGEN finalistą Best of IBS Awards 2023

 

Już wkrótce w Las Vegas rozpoczną się prestiżowe amerykańskie targi NAHB International Builders' Show® (IBS). Podczas tego wydarzenia National Association of Home Builders (NAHB) wręczy nagrody Best of IBS Awards 2023. W ogłoszonym właśnie elitarnym gronie finalistów tego konkursu jako jedyny reprezentant Polski znalazł się PAGEN – producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych, który powalczy o statuetkę w kategorii „Best Window & Door Product”. Produkt firmy PAGEN ma także szansę na nagrodę "Best in Show".

czytaj dalej

#WorldChildrensDay w PAGEN

 

20 listopada PAGEN wspólnie z UNICEF Polska celebrował Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Ta data nie jest przypadkowa – upamiętnia uchwaloną 20 listopada 1989 roku „Konwencję o prawach dziecka”. W tym roku ten wyjątkowy dzień upływał pod hasłem tolerancji i przeciwdziałania dyskryminacji, a pracownicy małopolskiego producenta, ich dzieci oraz wnuki aktywnie włączyli się w propagowanie praw dziecka.

czytaj dalej

Wnętrza domów Klientów firmy PAGEN zaaranżowane przez znanych projektantów

 

Mija właśnie rok od daty ogłoszenia listy Laureatów konkursu firmy PAGEN "Okna w Parze z Projektem Wnętrz". Projekty aranżacji domów Klientów tego małopolskiego producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych o wartości 15 000 zł, 10 000 zł oraz 5 000 zł netto wykonali znani z programu HGTV „Para w Remont” Mirella i Marcin Kępczyńscy. Zobaczcie koniecznie efekty ich pracy!

czytaj dalej

PAGEN rozpocznie świętowanie 25-lecia w Las Vegas podczas IBS 2023

 

Małopolski producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych przygotowuje się do prestiżowych amerykańskich targów NAHB International Builders' Show® (IBS), które na przełomie stycznia i lutego 2023 roku odbędą się w Las Vegas. To wyjątkowa okazja do celebrowania jubileuszu 25-lecia, który firma będzie obchodzić w przyszłym roku.

czytaj dalej

PAGEN w gronie ekspertów konferencji Doing Business in Italy

 

Prezentacja włoskich regionów otwartych na współpracę, biznesowe success story polskich firm, dobre praktyki, warunki prawne i finansowe wejścia na rynek włoski - to tylko część agendy konferencji „Doing Business in Italy” zorganizowanej przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Wśród zaproszonych ekspertów dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem - Monika Romaniszyn, Dyrektor Eksportu firmy PAGEN.

czytaj dalej

PAGEN rozpoczyna świętowanie 25-lecia od kontraktu z włoskim gigantem

 

16 września 2022 roku podczas specjalnej konferencji prasowej w Civitanova oficjalnie ogłoszono podpisanie kontraktu sponsoringowego pomiędzy polskim producentem okien, drzwi, rolet i bram garażowych, a siatkarskim gigantem A.S. LUBE Volley. Marka PAGEN promowana będzie podczas rozgrywek Superliga Serie A, Pucharu Włoch i siatkarskiej Ligi Mistrzów w 3 najbliższych sezonach. Kontrakt obowiązuje do 2025 roku z prawem pierwszeństwa w jego przedłużeniu na kolejne lata.

czytaj dalej

Nowe modele drzwi PVC w kolekcji PAGEN Modern Line

 

Linia drzwi PVC marki PAGEN powiększyła się o 10 modeli, a ich premiera odbyła się podczas targów Fensterbau Frontale 2022 w Norymberdze. Nowa kolekcja jest odpowiedzią na oczekiwania miłośników modernistycznych wzorów i nowoczesnych trendów architektonicznych.

czytaj dalej

Fensterbau Frontale 2022: Kluczowe trendy przyszłości według PAGEN

 

Targi Fensterbau Frontale wracając do naszych kalendarzy po czteroletniej przerwie potwierdziły swój status wyjątkowego święta branży stolarki otworowej. Tegoroczna tematyka wydarzenia oraz towarzyszących im paneli dyskusyjnych dotyczyła efektywności energetycznej, ochrony klimatu, wentylacji, komfortu przestrzeni mieszkalnych oraz cyfryzacji procesów biznesowych branży stolarki otworowej. Fensterbau Frontale od lat wyznaczają kierunki rozwoju branży – zobaczcie jakie trendy przyszłości firma PAGEN odnotowała podczas tegorocznej edycji!

czytaj dalej