PAGEN Diamentem Forbesa 2024
PAGEN Diamentem Forbesa 2024

Już po raz szesnasty, w porozumieniu z redakcją „Forbes”, firma Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Na liście przedsiębiorstw, które mogą poszczycić się tytułem Diamentów Forbesa 2024 znalazł się PAGEN – producent okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych.

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano firmy, które do KRS złożyły sprawozdanie finansowe lub bezpośrednio przesłały je do Dun & Bradstreet Poland. Diamentami Forbesa zostały przedsiębiorstwa o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Dun & Bradstreet Poland.

Naszą obecność w tym zaszczytnym gronie zawdzięczamy przede wszystkim naszym Klientom, którzy podejmując decyzje dot. wyboru okien, drzwi, rolet czy też bramy garażowej obdarzają nas swoim zaufaniem. Cieszę się, że nasza marka uznawana jest przez ekspertów za solidną i godną zaufania – powiedział odbierający nagrodę Paweł Zatorski, Generalny Dyrektor Handlowy w PAGEN.

Firma PAGEN już od 25 lat buduje swoją pozycję w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Wlk. Brytanii, a nawet w Kanadzie, USA i Australii. Produkty firmy prezentowane i nagradzane są podczas największych wydarzeń branżowych Fensterbau Frotnale w Norymberdze, Made Expo w Mediolanie czy też IBS w Las Vegas. Rozwój własnej sieci salonów sprzedaży małopolskiego producenta oraz aktywność międzynarodowa przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która jest liderem eksportu w Europie.

Dywersyfikacja oferty i spójna strategia oparta na dostarczaniu niezawodnych oraz innowacyjnych rozwiązań pozwoliły naszej firmie wypracować stabilną pozycję rynkową. Podejmując decyzje inwestycyjne stawiamy dzisiaj na rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki, które w jeszcze lepszy sposób pozwalają odpowiadać nam na oczekiwania rynku. „Fabryka Przyszłości” zgodna z założeniami Przemysłu 4.0, to filozofia, która nam przyświeca i gwarantuje dalszy dynamiczny rozwój – komentuje Dominik Chamioło, Prezes Zarządu PAGEN.

 

źródło: PAGEN