Skip to main content

#OknoPlus


Wiosenna Promocja OknoPlus – otwórz się na komfort i oszczędności!

 

Z nadejściem marca, firma OknoPlus, lider na rynku nowoczesnej stolarki otworowej, ogłasza start sezonowej promocji produktowej. Dzięki wyjątkowej ofercie, klienci mogą skorzystać z rabatów sięgających nawet 49%, inwestując w rozwiązania, które nie tylko zwiększają codzienny komfort i pięknie dopełniają wnętrza wymarzonych domów, ale dzięki swoim właściwościom oraz parametrom przyczyniają się także do ochrony środowiska.

czytaj dalej

Nadchodzi era światła i luksusu. Premiera LUXE – nowego okna w ofercie OknoPlus

 

Choć mogłoby się wydawać, że o stolarce aluminiowej powiedziano już niemal wszystko, OknoPlus kolejny raz postanawia przesunąć granicę technologicznej i designerskiej wyobraźni. 11 października miała miejsce premiera LUXE – autorskiego okna ALU, opartego w całości o opatentowany profil stworzony przez doświadczonych specjalistów marki. Nazwa nie jest bynajmniej przypadkowa – ta rewolucyjna nowość to synonim luksusu, która tworzy nowe definicje minimalizmu, elegancji i innowacyjności.

czytaj dalej

Zielona wizja marki OknoPlus. „Dążenie do bycia eko to nasz obowiązek”

 

Troska o środowisko, budowanie marki w duchu zrównoważonego rozwoju, promowanie wiedzy o konieczności redukcji emisyjności – to nie tylko chwytliwe, marketingowe hasła, ale standard, który powinien być wspólnym celem odpowiedzialnych, nowoczesnych przedsiębiorstw. Gra toczy się bowiem o wysoką stawkę – kondycję planety oraz los przyszłych pokoleń, a te w dużej mierze zależą nie tylko od wyborów konsumentów, ale tego, w jaki sposób do swojego funkcjonowania podchodzą producenci. Zwłaszcza Ci z sektora budowlanego, którzy ponoszą dużą odpowiedzialność za wysoki ślad węglowy. O lepsze jutro walczy marka OknoPlus, a jej eko-działania zostają docenione przez klientów oraz branżę.

czytaj dalej

Kolejne prestiżowe nagrody dla niepowtarzalnych rozwiązań OknoPlus

 

Jakość i innowacyjność autorskiego okna Reveal Unique od OknoPlus na dobre zagościły w świadomości polskiej branży budowlanej oraz architektów z całego kraju. To niespotykane rozwiązanie zostało ostatnio nagrodzone Złotym Godłem Jakości QI, zaś dziś do swoich wyróżnień dołącza nagrodę TOPBUILDER 2023 w kategorii Produkty. A to nie koniec dobrych wiadomości dla producenta. Krakowski architekt Bogusław Barnaś odebrał bowiem Nagrodę Roku Stowarzyszenia Architektów Polskich 2023 za wybudowaną w Krakowie Mikrokamienicę, która została wyposażona w okna OknoPlus: Morlite 103 mm oraz Genesis!

czytaj dalej

Tam, gdzie ekologia spotyka technologię. OknoPlus Partnerem Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

 

Co łączy okna, dzieła kultury i roślinność? Gdy „rosną”, cieszą oczy, serca i dusze odbiorców. Mając to na uwadze, OknoPlus – krakowski producent okien został Partnerem jednego z najbardziej unikatowych, modnych miejsc w stolicy królów. Wraz z Ogrodem Botanicznym UJ zaproszą wszystkich miłośników dobrego designu, muzyki oraz natury na serię wydarzeń w naprawdę pięknych okolicznościach… przyrody!

czytaj dalej

Uciekające ciepło i (nie)znana dotacja. Czy Polacy korzystają z dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze

 

Choć mogłoby się wydawać, że o termomodernizacji i dofinansowaniach powiedziano w ostatnich miesiącach już niemal wszystko, badania przeprowadzone przez Centrum Analiz Branżowych potwierdzają jasno, że nam się… wydawało. Ponad połowa Polaków, która w ubiegłym roku wymieniła okna na te energooszczędne, nie wiedziała, że może wnioskować o naprawdę wysokie dotacje wspierające ekologiczne budownictwo. Ten alarmujący stan rzeczy zmieniają dziś Koalicja Termomodernizacji i marka OknoPlus, które ramię w ramię edukują inwestorów o opłacalności skorzystania z dofinansowania na tak ważny cel.

czytaj dalej

Okna OknoPlus wykorzystane w projekcie nowoczesnego osiedla domów energooszczędnych od HausWerk

 

Ekologiczny, ekonomiczny, ciepły, bezpieczny, a do tego wpisujący się w najnowsze trendy architektoniczne – brzmi jak fantazja lub dom dostępny tylko na kartach katalogów? Nic bardziej mylnego. W otuleniu zieleni, w cieniu polskiej stolicy królów powstaje kameralne osiedle Domów Przyszłości, a że nazwa zobowiązuje, jego generalny wykonawca do współpracy zaprosił producenta okien, który o energooszczędności, jakości oraz innowacjach wie naprawdę wszystko. Tak na placu budowy osiedla domów prefabrykowanych od HausWerk zagościły rozwiązania OknoPlus.

czytaj dalej

Liczy się nie tylko wygląd, czyli najnowsze trendy okienne

 

Słownikowa definicja mówi, że trend to istniejący w danym momencie kierunek rozwoju w jakiejś dziedzinie. Jednocześnie ten sam wyraz w angielskiej formie przymiotnikowej nieco zmienia swoje podstawowe znaczenie. „Trendy” bowiem to nic innego, jak polskie „modny”. Rzecz w tym, by odnosząc owo wyrażenie do wystroju wnętrz połączyć w praktyce obie te konotacje – a to dlatego, że w obecnych czasach moda musi zauważać globalne zjawiska i odpowiednio na nie reagować. Tę konieczność dostrzegają producenci okien, bądź co bądź jednego z najbardziej istotnych elementów aranżacji pomieszczeń.

czytaj dalej

Udoskonalone okna Morlite - jeszcze więcej światła i designu

 

Budowa wymarzonego domu jest dla większości ludzi jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego decydując się na ten spory w końcu wysiłek – i wydatek! – chcemy, aby końcowy efekt był ze wszech miar satysfakcjonujący. By nasze cztery kąty nie stanowiły jedynie miejsca do zamieszkania, ale kreowały właściwą atmosferę, sprzyjały relaksowi i ładowaniu baterii na kolejny dzień, nie rujnując nas przy tym finansowo, wybierając elementy budowlane staramy się więc szukać jakości i funkcjonalności, ale za rozsądną cenę. Wszystko to oferują okna Morlite.

czytaj dalej

Jesienne nowości w ofercie OknoPlus

 

Coraz niższe temperatury, krótsze dni, nadchodzące widmo mroźnej zimy - tej jesieni potrzebujemy dobrych wiadomości! Spieszy z nimi OknoPlus, producent energooszczędnych, ekologicznych drzwi i okien, który poszerza swoją ofertę o gorące nowości. Do portfolio dołączają innowacyjne, ukryte kontaktrony, nowy standard przeszkleń, klamki bezrozetkowe oraz dedykowane systemowi HST hamulec SilentClose, a także mechanizm StopUnite.

czytaj dalej