PAGEN wraca do Las Vegas na IBS 2024
PAGEN wraca do Las Vegas na IBS 2024

Już tylko miesiąc dzieli nas od prestiżowych amerykańskich targów NAHB International Builders' Show® 2024, na które ponownie wybiera się firma PAGEN. Polski producent okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych ośmielony sukcesem poprzedniej edycji, w Las Vegas zaprezentuje nowości produktowe sektorowi budowlanemu najsilniejszej gospodarki na świecie.  

NAHB International Builders' Show® (IBS) to najważniejsza w Stanach Zjednoczonych coroczna impreza targowa, zrzeszająca producentów i dostawców produktów i usług związanych z budownictwem mieszkaniowym. To 3-dniowe wydarzenie, które w tym roku rozpocznie się  27 lutego,  jest doskonałą okazją do nawiązywania relacji biznesowych i prezentacji oferty produktowej przedstawicielom amerykańskiego sektora budowlanego.

Firma PAGEN od kilku lat prowadzi aktywną sprzedaż swoich produktów za oceanem, a obecnością w Las Vegas ugruntowuje swoją pozycję wśród europejskich eksporterów stolarki otworowej do USA. Warto wspomnieć także, że podczas ostatniej edycji PAGEN znalazł się w elitarnym gronie finalistów konkursu „Best of IBS Awards” w kategorii „Best Window & Door Product” jako jedyny reprezentant Polski.

Udział w finale Best of IBS Awards podczas naszych pierwszych targów w Stanach Zjednoczonych to duże wyróżnienie i ukoronowanie 25-ciu lat działalności firmy. Po roku od poprzedniej edycji jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia związane z certyfikacją produktów i spełnieniem restrykcyjnych wymagań amerykańskiego rynku – powiedział Dominik Chamioło, Prezes Zarządu PAGEN.

Targi NAHB International Builders' Show® odbędą się w dniach 27 – 29 lutego 2024 w Las Vegas Convention Center. Organizacją targów zajmuje się National Association of Home Builders (NAHB) reprezentująca ponad 140 000 podmiotów z branży budowlanej.  Na stoisko firmy PAGEN o numerze C7137 zapraszamy do hali centralnej.

 

 

źródło: Pagen