Skip to main content

#drzwi wejściowe


Aluminiowe drzwi zewnętrzne z czytnikiem – trendy, których nie przeoczysz

 

Drzwi oparte na profilach aluminiowych i wielopłaszczyznowej kontroli dostępu nie tylko wyglądają efektownie, ale przede wszystkim są bezpieczne i komfortowe w obsłudze. To design w czystej postaci – nowoczesna forma w tym przypadku łączy się z funkcjonalnością i komfortem użytkowym. Dlatego, jeśli szukasz nowych drzwi wejściowych, nie przegap tego trendu!

czytaj dalej

Wymarzone drzwi wejściowe? Zaprojektuj je sam!

 

Ważnym elementem każdego domu są drzwi wejściowe, z których korzystamy codziennie. W ich przypadku trwałość, bezpieczeństwo i parametry termiczne powinny iść w parze z pięknym wyglądem. Dostępnych jest wiele gotowych wzorów i kolorów drzwi, ale to jeszcze nie wszystko – możemy je też zaprojektować samodzielnie.

czytaj dalej

Montowanie drzwi zewnętrznych

 

Drzwi wejściowe uchodzą za jeden z najczęściej użytkowanych elementów budynku. Jeżeli chcemy, aby drzwi służyły przez wiele lat, musimy nie tylko postawić na dobry jakościowo, a zarazem estetyczny model, ale również na odpowiedni montaż drzwi zewnętrznych.

czytaj dalej

Jakie drzwi do mieszkania w bloku wybrać

 

Wybór drzwi wejściowych do mieszkania w bloku musi być dobrze przemyślany, po to, aby skutecznie oddzielić świat zewnętrzny od domowego azylu. Drzwi wewnątrzklatkowe powinny przede wszystkim stwarzać poczucie bezpieczeństwa, dlatego warto dowiedzieć się, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie drzwi tego typu.

czytaj dalej

Nowe modele drzwi PVC w kolekcji PAGEN Modern Line

 

Linia drzwi PVC marki PAGEN powiększyła się o 10 modeli, a ich premiera odbyła się podczas targów Fensterbau Frontale 2022 w Norymberdze. Nowa kolekcja jest odpowiedzią na oczekiwania miłośników modernistycznych wzorów i nowoczesnych trendów architektonicznych.

czytaj dalej

Budvar z rozszerzoną ofertą drzwi zewnętrznych PVC

 

Artystyczny, hiszpański design czy finlandzka surowość i minimalizm? Marka Budvar rozbudowała swoją ofertę drzwi zewnętrznych PVC o kolekcję ozdobnych wypełnień inspirowanych rytmem i charakterem najpiękniejszych miast Europy. Do sprzedaży trafił również T-Door Smooth – nowy wariant drzwi o profilu 82 mm.

czytaj dalej

Nowe uchwyty do drzwi z serii PS

 

Z zachwytem prezentujemy nowe uchwyty serii PS, których główną cechą charakteryzującą jest wykonanie z płaskownika. Nowe modele, które pragniemy Państwu przedstawić zostały stworzone z aluminium, co pozwala na wykończenie w kolorach palety RAL, powłokami INOX oraz ANODA F-40 (szlifowana). Taki wachlarz możliwości pozwoli nam swobodnie dobrać kolor do zamierzonego efektu końcowego na drzwiach. Dostosowanie drzwi wraz z pochwytem do elewacji jest szalenie ważne, gdyż właśnie te reprezentacyjne elementy są priorytetowe - jako pierwsze witają naszych gości. Mogą zapraszać i przyciągać, jeśli całościowy design będzie spójny i popularnie mówiąc - ładny.

czytaj dalej

Wymieniamy drzwi zewnętrzne – jakie rozwiązania mamy do wyboru

 

Dobrze dobrane drzwi wejściowe to nie tylko wizytówka domu, ale także gwarancja bezpieczeństwa mieszkańców oraz skuteczna bariera akustyczna, termiczna i wodoszczelna. Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę, wymieniając drzwi wejściowe? Jakie rozwiązania są obecnie dostępne na rynku? Na te pytania odpowiada Rafał Buczek, menedżer sprzedaży leszczyńskiego producenta stolarki w klasie premium - firmy AWILUX.

czytaj dalej