Skip to main content

#Wala spółka z o.o.


Targi FENSTERBAU FRONTALE 2024

 

Jeszcze tylko kilka dni zostało do kolejnej edycji międzynarodowych targów w branży drzwi, okien i fasad Fensterbau Frontale. Już 19-22 marca 2024 roku odnaleźć nas będziesz mógł w Norymberdze.

czytaj dalej

ZAWIASY PIVOT od WALA – i wszystko jasne

 

W dynamicznie zmieniającym się świecie architektury innowacje technologiczne odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu nowoczesnych przestrzeni. Wraz z rozwojem rynku okuć do drzwi, coraz częściej zwracamy uwagę na rozwiązania, które nie tylko ułatwiają codzienne użytkowanie drzwi, ale także redefiniują nasze postrzeganie ich funkcjonalności i estetyki. W tym kontekście, mamy zaszczyt przedstawić Państwu prawdziwą rewolucję w branży – zawiasy PIVOT.

czytaj dalej

Czytnik linii papilarnych - i nie szukasz więcej kluczy

 

Czytnik linii papilarnych jest elementem zdecydowanie podnoszącym standard codziennego życia. Stosując to urządzenie elektroniczne nie ma potrzeby noszenia przy sobie kluczy ani pamiętania hasła, co sprawia, że korzystanie z drzwi staje się bardziej wygodne i bezproblemowe. Kluczami stają się palce zarejestrowanych użytkowników.

czytaj dalej

Ukryte uchwyty kieszeniowe WALA

 

Uchwyty kieszeniowe stanowią inspirujące rozwiązanie dla architektów, którzy dążą do tworzenia projektów o niezwykłej estetyce i nowoczesnym charakterze.

czytaj dalej

Okucia do szkła - elegancja i solidność

 

Szkło w architekturze i szklane elementy wnętrz to trendy, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Szkło, dzięki swojej uniwersalności i elegancji znajduje swoje zastosowanie w drzwiach, ściankach działowych, elewacjach, podłogach, windach, a nawet w projektach mebli. Uważane za piękny materiał ze względu na swoją nieuchwytność, co dodaje mu wyjątkowego uroku i wydaje się niemalże magiczne.

czytaj dalej

Uchwyty serii „D” od teraz też w kolorze

 

Uchwyty serii D cieszą się dużą popularnością ze względu na wyjątkowy kształt rury. Przekrój profilu o wymiarach Ø45x25mm, przywodzi na myśl literę „D”. Uchwyty stworzone z tego profilu są bardzo przyjemne w użytkowaniu, ze względu na zaokrągloną część, która bardzo wygodnie leży w dłoni. Natomiast płaski front nadaje klasycznego charakteru. Całościowo patrząc na antaby serii D, trzeba przyznać, że wszystkie prezentują się bardzo elegancko, a jednocześnie nietuzinkowo.

czytaj dalej

Przełomowy zawias ukryty jednorzędowy – WU-1R od WALA

 

Zawiasy ukryte w ostatnim czasie zyskują na popularności. Ukryty system zawiasów jest ich niepodważalną zaletą na poziomie estetycznym. Schemat ten utrudnia wtargnięcie osób niepowołanych co zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa. To kolejny istotny aspekt przemawiający na korzyść zawiasów ukrytych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowania rynku, WALA wprowadza nowy zawias ukryty jednorzędowy WU-1R przeznaczony do wąskich profili.

czytaj dalej

WALA tworzy „drewniane” zawiasy

 

To nie sztuczka magiczna, tylko technologia zwana sublimacją. Zawiasy oczywiście nie są drewniane lecz wykonane z materiałów takich jak: aluminium, stal nierdzewna, stal stopowa, stopy cynku, tworzywo. Widoczne elementy zawiasów, stanowiące ich estetyczne wykończenie, standardowo są lakierowane proszkowo, anodowane lub alternatywnie pokryte metodą sublimacji imitującej drewno.

czytaj dalej

Uchwyty z tralką drewnianą

 

Uchwyty do drzwi zewnętrznych zastępujące klasyczną klamkę to już nie nowość. Stają się coraz bardziej popularne ze względu na wygodę użytkowania i nowoczesny wygląd. WALA w ofercie ma bardzo szeroki wachlarz różnorodnych modeli pochwytów.

czytaj dalej