Uchwyty z tralką drewnianą
Uchwyty z tralką drewnianą

Uchwyty do drzwi zewnętrznych zastępujące klasyczną klamkę to już nie nowość. Stają się coraz bardziej popularne ze względu na wygodę użytkowania i nowoczesny wygląd. WALA w ofercie ma bardzo szeroki wachlarz różnorodnych modeli pochwytów.

Bardzo wysoko cenionym rozwiązaniem są antaby z tralką drewnianą. Człowiek od zawsze miał zamiłowanie do drewna, gdyż jest bardzo wdzięcznym i łatwo dostępnym materiałem. W ostatnim czasie stało się bardzo cennym surowcem, gdyż ma wiele pozytywnych cech. Drewno nadaje się do wielu celów, świetnie wygląda w każdej aranżacji, jest swego rodzaju łącznikiem człowieka z naturą.

Warto zwrócić uwagę na uchwyty do drzwi wzbogacone tralką wykonaną z litego drewna dębowego. Doskonałe połączenie materiałów. Mocna zimna stal nierdzewna i ciepłe miłe w dotyku drewno. Kolorowe nowoczesne aluminium i klasyczna moc drewna. Wspaniała synergia tworzywa spod ludzkiej ręki wraz z jednym z najpiękniejszych tworów natury. Harmonia w każdym calu.

Tralki drewniane dostępne są w wersji okrągłej o przekroju Ø30 oraz Ø40. Znajdują swoje miejsce w uchwytach serii P i PA. Powyżej uchwyt P45D Ø30 z tralką ciemny orzech, natomiast poniżej uchwyt PA10D Ø40 z tralką złoty dąb.

 

W ofercie dostępne są również tralki drewniane kwadratowe 40x40mm, które wykorzystywane są w pochwytach serii Q i QA, zarówno klasycznych jak i spawanych. Standardowy uchwyt zdecydowanie zyskuje na estetyce i elegancji. Należy wspomnieć jeszcze istotny fakt, że antaby z drewnem można montować również na drzwiach ze szkła, za pomocą dedykowanych mocowań. Taki ekskluzywny mix, stal – drewno – szkło. Ideał w minimalistycznej postaci.

Systemy kontroli dostępu w uchwycie z tralką drewnianą? Wszystko jest możliwe. Czytnik linii papilarnych, klawiatura, sensor i mikrosensor dotyku czy przycisk, można montować w części poza rozstawem, czyli powyżej tralki oraz niektóre z nich bezpośrednio w drewnie. Warto również zastosować podświetlenie taśmą LED, która dodatkowo subtelnie podkreśli piękne słoje drewna.

Tralki drewniane do uchwytów można zamówić surowe lub wybrać z kilku dostępnych kolorów.  Drewno dębowe standardowo pokrywane jest bejcą ZŁOTY DĄB oraz lakierem bezbarwnym. Jednakże równie dobrze prezentują się w kolorze ORZECH, CIEMNY ORZECH, PALISANDER, oraz w kolorze CZARNYM. Ostania warstwa zawsze pokryta jest lakierem bezbarwnym.

 

Generalnie zachęcamy gorąco do zainteresowania się ofertą WALA, a w szczególności warte uwagi są uchwyty z drewnem, gdyż są naturalnie piękne i będą gustowną biżuterią dla domu, biura, galerii sztuki, sklepu, kawiarni, każdego budynku publicznego i prywatnego.

 

źródło: WALA Polska