Uchwyty serii „D” od teraz też w kolorze
Uchwyty serii „D” od teraz też w kolorze

Uchwyty serii D cieszą się dużą popularnością ze względu na wyjątkowy kształt rury. Przekrój profilu o wymiarach Ø45x25mm, przywodzi na myśl literę „D”. Uchwyty stworzone z tego profilu są bardzo przyjemne w użytkowaniu, ze względu na zaokrągloną część, która bardzo wygodnie leży w dłoni. Natomiast płaski front nadaje klasycznego charakteru. Całościowo patrząc na antaby serii D, trzeba przyznać, że wszystkie prezentują się bardzo elegancko, a jednocześnie nietuzinkowo. 

Do tej pory dostępne były różne modele D wykonane ze stali nierdzewnej. Od teraz WALA poszerza ofertę o te same kształty zrobione z aluminium. Co za tym idzie można je zamówić w dowolnym lakierze wybranym z palety RAL. Tutaj w grę wchodzą tylko uchwyty o prosto ściętej zaślepce. Dla przykładu przedstawiamy pochwyt DAQ45R w kolorze RAL6005.

Dodatkowo możliwe jest wykończenie popularną i docenianą metodą anodowania. Poniżej DAP10 - efekt - anoda czarna szlif F-40, która świetnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrza, futurystyczny design oraz loftowe aranżacje.

Pochwyty serii DA można oczywiście wzbogacić systemami kontroli dostępu oraz podświetleniem LED. Antaby wykonane z rury D - Ø45x25mm same w sobie posiadają dużo uroku dzięki ergonomicznym kształtom. Natomiast jeśli w uchwycie zamontujemy czytnik linii papilarnych lub mikrosensor dotyku oraz punkty LED, każdy model z tej serii zyska na ekstrawagancji.

 

źródło: WALA