EXL nowe zawiasy do drzwi PCV od WALA
EXL nowe zawiasy do drzwi PCV od WALA

WALA wprowadza do oferty nowe zawiasy do drzwi PCV. Nazwane zostały EXL, a dostępne są w dwóch wariantach: 2 – skrzydełkowy oraz 3 - skrzydełkowy.

Zawiasy EXL zostały stworzone z myślą o drzwiach z PCV, zaprojektowane na wzór klasycznych zawiasów AXL. Różnice między nimi są nieznaczne. Zawiasy EXL różnią się od AXL tylko skrzydełkiem i płytką maskującą skrzydełko. Ma to związek z technologią produkcji, mianowicie standardowy AXL posiada płytkę tłoczoną, natomiast w nowym EXL płytka jest odlewana. Nieco inny jest kształt skrzydełka i płytki maskującej, ale na pierwszy rzut oka jest to różnica niemalże niewidoczna. Ważnym faktem jest, że wytrzymałość zawiasów, obróbka w profilach czyli wiercenie pod zawiasy EXL oraz zakres i sposób regulacji zawiasów pozostaje bez zmian względem AXL.

 

Dostępny jest szeroki wachlarz kolorystyczny dla zawiasów EXL, czyli aby dopasować zawiasy do drzwi, możliwe jest wykończenie lakierami proszkowymi we wszystkich odcieniach palety RAL, oraz metodą sublimacji imitującej drewno.

 

Dodatkowe ważne informacje dotyczące obu zawiasów EXL i AXL.

Poszerzony zostaje zakres dostępnych wariantów zawiasów o nową przylgę 17mm. Kolejną nowością w tej grupie produktów jest możliwość wyboru zawiasu ze sworzniem nierdzewnym lub ocynkowanym.

 

Zachęcamy do sprawdzenia zawiasów do drzwi z PCV na stronie https://www.wala.pl/pl/Zawiasy-do-drzwi/Zawiasy-do-drzwi-PCV