Targi FENSTERBAU FRONTALE 2024
Targi FENSTERBAU FRONTALE 2024

Jeszcze tylko kilka dni zostało do kolejnej edycji międzynarodowych targów w branży drzwi, okien i fasad Fensterbau Frontale. Już 19-22 marca 2024 roku odnaleźć nas będziesz mógł w Norymberdze.

Hala 1, stoiska 1-429 i 1-323

Stoisko 1-429 przywita Państwa zarówno klasycznymi rozwiązaniami firmy Wala, jak i nowościami. Na żywo można zobaczyć jak prezentują się nasze produkty – od zawiasów przez klamki, a na uchwytach kończąc. Pojawią się również systemy kontroli dostępu zaimplementowane w różnych pochwytach. Jednak to nie wszystko! Zaprezentujemy tam nasze nowości - uchwyty modułowe, które zachwycają innowacyjnym i oryginalnym wyglądem oraz modułową konstrukcją. Koniecznie trzeba je zobaczyć!

Ta nietuzinkowa seria zdobyła prestiżową, międzynarodową nagrodę A’DESIGN AWARDS. Ich design, elastyczność oraz adaptacyjność do różnych potrzeb użytkowników pozwoliły wywalczyć miejsce na podium i osiągnąć brąz. Tym bardziej cieszymy się, że będziemy mogli tak wyjątkowy produkt wprowadzić na rynek, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Będzie można podziwiać ten nowatorski produkt wyeksponowany na naszym głównym stoisku 1-429 oraz na drzwiach obu stoisk…

Co dwa stoiska, to nie jedno, dlatego całkiem niedaleko naszego głównego stoiska znajdą Państwo jeszcze jedno 1-323, które przygotowujemy we współpracy z firmą Aluprof. Jest mniejsze, ale nie mniej atrakcyjne! Znajdą się na nim ogromne, poWALAjące – czterometrowe drzwi na systemach Aluprof z zawiasem PIVOT. Jedno jest pewne – nikt nie przejdzie obok nich obojętnie!

Jeżeli wybierają się Państwo na targi Fensterbau Frontale w Norymberdze to serdecznie zapraszamy na nasze stoiska. Będzie to świetna okazja, aby lepiej się poznać, porozmawiać o najnowszych doniesieniach z branży oraz pogłębić wiedzę z zakresu okuć. 

 

źródło: Wala