Skip to main content

#Fensterbau Frontale


PAGEN w drodze na prestiżowe targi Fensterbau Frontale 2024

 

W dniach 19-22 marca 2024 r. odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze, integrujących branżę okien, drzwi i fasad. Polskę podczas tego prestiżowego wydarzenia reprezentować będzie m.in. firma PAGEN, która przybędzie do Norymbergii niemal prosto z USA.

czytaj dalej

REHAU Window Solutions zaprasza na targi Fensterbau Frontale 2024

 

REHAU Window Solutions zaprasza na jedną z najważniejszych tegorocznych im-prez targowych dla branży okiennej – targi Fensterbau Frontale 2024! W dniach od 19 do 22 marca w Norymberdze zaprezentujemy swoje aktualne innowacje oraz no-we modele biznesowe. Profesjonaliści z dziedziny stolarki otworowej będą mieli okazję skorzystać z informacji, inspiracji i możliwości bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy. REHAU Window Solutions jest bowiem partnerem All in One – dla producentów, dystrybutorów i montażystów stolarki oraz architektów i projektantów.

czytaj dalej

Schüco na targach FENSTERBAU FRONTALE 2024

 

Podczas nadchodzących targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze firma Schüco Polymer KG zaprezentuje innowacyjne produkty i usługi, które ułatwiają realizację przyszłościowych powłok budynków w zgodzie z najsurowszymi wymogami środowiskowymi. Ekspozycja na stoisku 7-507 w hali 7 zostanie podzielona na trzy strefy tematyczne: „Carbon Control”, „Residential” i „Digital”.

czytaj dalej

Innowacyjna transformacja Salamander Window & Door Systems: od dostawcy profili do marki okiennej zorientowanej na design

 

W napiętym otoczeniu rynkowym, firma Salamander Window & Door Systems, dostawca systemów profili okiennych z tworzyw sztucznych, utrzymała swoją pozycję w ubiegłym roku na dobrym poziomie. Dzięki nowatorskim produktom, takim jak Greta® Fenster, greenEvolution i evolutionDrive+ oraz kompleksowemu podejściu do zrównoważonego rozwoju, spadek sprzedaży, który dotknął całą branżę budowlaną w szczególności nowe budownictwo, firma zminimalizowała do niespełna 10%.

czytaj dalej

Fensterbau Frontale 2022: Kluczowe trendy przyszłości według PAGEN

 

Targi Fensterbau Frontale wracając do naszych kalendarzy po czteroletniej przerwie potwierdziły swój status wyjątkowego święta branży stolarki otworowej. Tegoroczna tematyka wydarzenia oraz towarzyszących im paneli dyskusyjnych dotyczyła efektywności energetycznej, ochrony klimatu, wentylacji, komfortu przestrzeni mieszkalnych oraz cyfryzacji procesów biznesowych branży stolarki otworowej. Fensterbau Frontale od lat wyznaczają kierunki rozwoju branży – zobaczcie jakie trendy przyszłości firma PAGEN odnotowała podczas tegorocznej edycji!

czytaj dalej

ORGADATA zaprasza na FRONTALE

 

Długi czas musiał upłynąć od ostatnich targów, jednak trzeba spojrzeć w przyszłość, więc wracamy ze zdwoją siłą i energią na najważniejsze wydarzenie roku naszej branży – targi Fensterbau Frontale, w Norymberdze! Innowacje, cyfryzacja i intuicyjność – to trzy obszary, na których Orgadata będzie skupiać uwagę w tym roku.

czytaj dalej