ZAWIASY PIVOT od WALA – i wszystko jasne
ZAWIASY PIVOT od WALA – i wszystko jasne

W dynamicznie zmieniającym się świecie architektury innowacje technologiczne odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu nowoczesnych przestrzeni. Wraz z rozwojem rynku okuć do drzwi, coraz częściej zwracamy uwagę na rozwiązania, które nie tylko ułatwiają codzienne użytkowanie drzwi, ale także redefiniują nasze postrzeganie ich funkcjonalności i estetyki. W tym kontekście, mamy zaszczyt przedstawić Państwu prawdziwą rewolucję w branży zawiasy PIVOT.

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Jedną z kluczowych cech wyróżniających zawiasy PIVOT jest ich zdolność do sprawienia, że nawet największe, monumentalne drzwi otwierają się lekko i z gracją. Ich innowacyjny sposób otwierania sprawia wrażenie lewitacji, nadając drzwiom niepowtarzalny charakter. Co więcej, konstrukcja zawiasu PIVOT pozwala na bezproblemowe i płynne otwieranie drzwi o dużych gabarytach (na ten moment system ALUPROF MB-86N narzuca granice 3400mm wysokości i 2000mm szerokości).  Drzwi na zawiasach PIVOT są  idealnym wyborem zarówno do wewnątrz jak i do zewnątrz.

ZAWIAS GÓRNY

ZAWIAS DOLNY

 

NOŚNOŚĆ ZAWIASÓW PIVOT

Dzięki przeniesionej osi obrotu oraz zastosowanym materiałom i technologiom, zawiasy PIVOT mogą utrzymać skrzydło o wadze nawet do 500 kg. Ta imponująca nośność daje architektom nieograniczone możliwości w projektowaniu i aranżowaniu przestrzeni, co sprawia, że zawiasy PIVOT stanowią idealne rozwiązanie również dla najbardziej wymagających klientów.

 

PRZEPUST KABLOWY

Zawiasy PIVOT wyposażone są w przepust kablowy, który umożliwia przeprowadzenie przez sworzeń przewodów elektrycznych o maksymalnym przekroju Ø7,5 mm. Dzięki temu można bez problemu podłączyć różne systemy, takie jak kontrola dostępu, podświetlenie uchwytów czy nawet przewody służące do podgrzewania drzwi. Sprawia to, że zawiasy PIVOT są wszechstronnym i funkcjonalnym rozwiązaniem, ważnym elementem inteligentnego domu.

 

DOPASOWANY DO SYSTEMU

Zawiasy PIVOT zostały zaprojektowane z myślą o systemie ALUPROF MB-86N, co sprawia, że nie wymagają one dodatkowej adaptacji do profilu. Ich elegancki design oraz precyzyjnie zaprojektowane tworzywa maskujące sprawiają, że całość nabiera spójnego wyglądu, który wzbudza zachwyt.

NIEZALEŻNA REGULACJA

Konstrukcja zawiasów PIVOT pozwala na płynną i niezależną regulację lewo/prawo, osobno na zawiasie górnym (zakres ± 3 mm) jak i dolnym (zakres ± 5 mm) zawiasie, oraz w pionie, góra +5 mm i dół -1 mm. Cecha wyróżniająca PIVOT WALA od innych to fakt, że regulację może bez problemu wykonać jedna osoba, ponieważ nie ma konieczności zdejmowania drzwi z ościeżnicy. Możliwość wykonania regulacji skrzydła drzwi przez jedną osobę przyspiesza cały proces regulacji oraz eliminuje ryzyko uszkodzenia skrzydła drzwi podczas jego demontażu. Z praktycznego punktu widzenia, niezależne regulacje stwarzają większe możliwości poprawy ewentualnych drobnych błędów, które mogą wystąpić podczas procesu montażu drzwi.

TWOJE DRZWI MOGĄ BYĆ DZIEŁEM SZTUKI

Zawiasy PIVOT to nie tylko produkt, to nowy etap w rozwoju drzwi aluminiowych. To najnowszy trend, spełniający wymagania najbardziej wymagających klientów, którzy szukają niebanalnych, wyjątkowych rozwiązań. Łączą w sobie funkcjonalność, estetykę, niezawodność, zwiększają zakres gabarytów drzwi, co sprawia, że są idealnym wyborem dla niemal każdego projektu. Sprawią, że projekt zyska nowoczesne designerskie zacięcie. Drzwi na zawiasach PIVOT to prestiż.

 

 

PIVOT i wszystko jasne.

 

 

źródło: Wala