Szukaj w serwisie:

Publikacje / szkło, wydarzenia

 
Nowoczesne szkło o ekstremalnej selektywności – SGG COOL-LITE XTREME 50/22 II

Nowoczesne szkło o ekstremalnej selektywności – SGG COOL-LITE XTREME 50/22 II

[ 08.09.2014 ]

Firma Saint-Gobain Glass wprowadza nowe szkło o najwyższym na europejskim rynku poziomie selektywności – 2,27. Rewolucyjny produkt przepuszcza 50% światła, a dzięki doskonałemu współczynnikowi solar factor na poziomie 0,22 efektywnie chroni wnętrza przed przegrzewaniem.
Guardian wspiera swoich partnerów

Guardian wspiera swoich partnerów

[ 02.09.2014 ]

Guardian Częstochowa, jako producent asortymentu przeznaczonego do szyb zespolonych o najszerszym zasięgu z lokalnej produkcji, dba nie tylko o najwyższą jakość oferowanego szkła, ale również o owocną i rzetelną współpracę z kontrahentami. Wspiera swoich partnerów biznesowych udostępniając bezpłatnie różnego rodzaju narzędzia przydatne w codziennej pracy oraz służy fachowym doradztwem grupy ekspertów z Działu Doradztwa Technicznego dysponujących szeregiem zaawansowanych programów.
Pilkington wprowadza do oferty nowy typ laminowanego szkła przeciwsłonecznego

Pilkington wprowadza do oferty nowy typ laminowanego szkła przeciwsłonecznego

[ 28.08.2014 ]

NSG Group, producent szkła marki Pilkington, wprowadza do swojej oferty nowy typ laminowanego szkła przeciwsłonecznego Pilkington Suncool Optilam 65/59. Ten rodzaj szkła z powłoką przeciwsłoneczną zalaminowaną w kierunku folii PVB przeznaczony jest do przeszkleń fasad dwupowłokowych i ścian kurtynowych.
Dekoracyjne szyby emaliowane z oferty Effect Glass

Dekoracyjne szyby emaliowane z oferty Effect Glass

[ 21.08.2014 ]

Dekoracyjność, bezpieczeństwo w użytkowaniu, odporność na różnice temperatur i wytrzymałość na zginanie to zalety szkła emaliowanego – tworzywa, które znajduje coraz szersze zastosowanie w budownictwie, wyposażeniu i dekoracji wnętrz
Szkło SunGuard SuperNeutral na fasadach budynków nagrodzonych BREEAM Very Good

Szkło SunGuard SuperNeutral na fasadach budynków nagrodzonych BREEAM Very Good

[ 21.08.2014 ]

Ekologiczne, zrównoważone budownictwo przeżywa prawdziwy rozkwit. W panoramie polskich miast pojawiają się kolejne budynki zdobywające ocenę „Very good” według wielokryterialnej klasyfikacji BREEAM. Do wyróżnionego Placu Unii City Shopping w Warszawie dołączyły ostatnio dwie nowe realizacje ze szkłem SunGuard SuperNeutral na fasadach. Niedawno otwarty Aquarius Business House we Wrocławiu oraz Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku to kolejne obiekty odznaczone prestiżowym wyróżnieniem brytyjskiej organizacji BRE.
Szkło dobre na upały

Szkło dobre na upały

[ 12.08.2014 ]

Letnie upały bywają dokuczliwe, szczególnie gdy większą część gorącego dnia spędzamy w przegrzanych lub zbyt intensywnie klimatyzowanych budynkach. Aby przetrwać gorące lato w miejskiej architekturze, warto postawić na odpowiedni typ szkła w oknach i fasadach budynków. Dzięki temu możemy cieszyć się komfortową temperaturą we wnętrzach i naturalnym światłem dziennym.
Szklana architektura basenów i parków wodnych

Szklana architektura basenów i parków wodnych

[ 06.08.2014 ]

Nie każdy może spędzić całe lato nad wodą. Na szczęście miejskie baseny i parki wodne pozwalają na chwilę wakacyjnego relaksu nawet w środku tygodnia pracy. Dziś obiekty rekreacyjne tego typu są nowoczesne, energooszczędne i estetyczne. I przeszklone, gdzie tylko się da.
Pilkington Suncool™ 60/31 – szkło przeciwsłoneczne o niższej refleksyjności

Pilkington Suncool™ 60/31 – szkło przeciwsłoneczne o niższej refleksyjności

[ 17.07.2014 ]

Nowy typ wysokoselektywnego szkła przeciwsłonecznego: Pilkington Suncool 60/31 wyróżnia się bardzo niską refleksyjnością. Współczynnik odbicia światła na poziomie 11% idzie w parze z niską przepuszczalnością energii słonecznej, wysoką przepuszczalnością światła i niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Nowe szkło znakomicie nadaje się do neutralnych przeszklonych fasad o niskiej refleksyjności i doskonałych parametrach świetlnych i energetycznych.
Wyrazisty obraz wspomnień – nowe dwustronne szkło antyrefleksyjne SGG PICTO

Wyrazisty obraz wspomnień – nowe dwustronne szkło antyrefleksyjne SGG PICTO

[ 25.06.2014 ]

Firma Saint-Gobain Glass wprowadziła do swojej oferty dwustronne szkło antyrefleksyjne, które otwiera nowe możliwości w technologii oprawy zdjęć i obrazów. Dzięki drobnej, precyzyjnie wytłoczonej strukturze ornamentu SGG PICTO niweluje odbicia światła i refleksy, a także pozwala cieszyć się intensywnym kontrastem zdjęcia.
Sztuka oprawiona w szkło

Sztuka oprawiona w szkło

[ 12.06.2014 ]

W kwietniu br. w Pałacu Królewskim w Mediolanie otwarto wystawę dzieł sztuki jednego z najważniejszych artystów włoskiego renesansu: Bernardino Luiniego. Najcenniejsze z 200 zgromadzonych obrazów i rzeźb eksponowane są za szkłem. I nie jest to zwykłe szkło, tylko produkt „szyty na miarę”, czyli laminowane antyrefleksyjne szkło Pilkington OptiView Protect OW wykonane z superbezbarwnego szkła.
poprzednia 9 10 11 12 13 14 15 16 17 (18) 19 20 21 22 23 24 następna
 
Najnowsze przelotowe centrum obróbczo-tnące od Wegoma Polska
 • Najnowsze przelotowe centrum obróbczo-tnące od Wegoma Polska
 • Okna do minimalistycznych wnętrz i domów
 • Fasady ze skórą podwójną: wybór odpowiedniego zestawienia szkła dla optymalizacji płynących z ich zastosowania korzyści
 • Historia w nowoczesnym wydaniu
 • Szyba może wiele
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • W 2019 r. okna i drzwi otwarte na nowe szanse, choć czekają je też wyzwania
 • W 2019 r. okna i drzwi otwarte na nowe szanse, choć czekają je też wyzwania
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
  -->