Glassolutions partnerem Forum 100 i konferencji naukowo-technicznej „Epoka szkła”
Glassolutions partnerem Forum 100 i konferencji naukowo-technicznej „Epoka szkła”

Marka Glassolutions należąca do międzynarodowej Grupy Saint-Gobain to aktualnie pionier w dziedzinie energooszczędnych rozwiązań stolarki otworowej. Pielęgnując pozycję lidera w tym zakresie, bierze czynny udział w kreowaniu lepszego jutra, między innymi wspierając inicjatywy naukowo-edukacyjne, mające znaczący wpływ na działanie całego sektora, takie jak konferencja „Epoka szkła” czy Forum 100.

Rozwój branży oraz wsparcie klientów i partnerów wiedzą i doświadczeniem należą do przedsięwzięć, które Glassolutions z powodzeniem realizuje każdego dnia. Właśnie dlatego marka została partnerem strategicznym nadchodzącego Forum 100 – konferencji, która 17 kwietnia zgromadzi w Warszawie najlepszych specjalistów i zachęci do pogłębionej debaty na temat możliwości wzrostu w polskiej branży stolarki otworowej, a także dyskusji o zmianach w Zielonym Ładzie wprowadzanych przez Komisję Europejską, kwestii raportowania ESG, sposobów na poprawę efektywności działów handlowych i wiele innych. W wydarzeniu markę reprezentować będzie Henryk Kwapisz, dyrektor ds. relacji instytucjonalnych Saint-Gobain w Polsce, który poruszy temat kluczowych kwestii dotyczących środowiska i śladu węglowego.

Biorąc pod lupę to, co dzieje się aktualnie w przemyśle szklarskim, firma Glassolutions objęła patronatem również zbliżającą się konferencję naukowo-techniczną pt. „Epoka szkła”, organizowaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, która odbędzie się między 18 a 19 kwietnia w Krakowie. W trakcie wydarzenia eksperci z branży będą dzielić się wiedzą na temat technologii i nowoczesnych rozwiązań kształtujących przemysł, a także omówią zmiany podejścia Komisji Europejskiej do opracowywania i zatwierdzania norm budowlanych. Jednym z prelegentów będzie Maciej Makowski, kierownik doradztwa technicznego i wsparcia klienta w Saint-Gobain Glassolutions – gość debaty na temat wyzwań i perspektyw branży szklarskiej.

Czynny udział i promowanie różnego typu inicjatyw przez Glassolutions nie jest przypadkowe, lecz wynika z przyjętej przez markę strategii biznesowej sprzyjającej zielonej transformacji przemysłu i sektora budowlanego. Firma kładzie nacisk na wymianę doświadczeń, poszerzanie wiedzy oraz nawiązywanie cennych kontaktów branżowych, by zawsze być na bieżąco z panującymi trendami i właściwie odpowiadać na potrzeby rynku czy legislacji. Zachęcamy do udziału w nadchodzących konferencjach – to wyjątkowa okazja, aby zainspirować się wzajemnie do działania!

 

 

źródło: Saint-Gobain Glassolutions