Skip to main content

#Konferencja


Aluprof partnerem PLGBC Green Building Summit 2023

 

Aluprof, jeden z europejskich wiodących dostawców systemów aluminiowych dla budownictwa, jest partnerem 13. edycji PLGBC Green Building Summit, najbardziej opiniotwórczej międzynarodowej konferencji zrównoważonego budownictwa w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5–6 października 2023 r. w zrównoważonej przestrzeni Hotelu Sound Garden w Warszawie.

czytaj dalej

WIŚNIOWSKI partnerem konferencji tematycznej IARP

 

Firma WIŚNIOWSKI była partnerem listopadowej konferencji tematycznej Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów pod nazwą „Architektura i Prawo”. W dniach 18-19 listopada architekci z całej Polski spotkali się w Krynicy-Zdroju, by toczyć dyskusję na temat kondycji polskiego prawa inwestycyjnego. Wymiana doświadczeń uczestników konferencji to pierwszy krok na drodze uporządkowania regulacji prawnych.

czytaj dalej

PAGEN w gronie ekspertów konferencji Doing Business in Italy

 

Prezentacja włoskich regionów otwartych na współpracę, biznesowe success story polskich firm, dobre praktyki, warunki prawne i finansowe wejścia na rynek włoski - to tylko część agendy konferencji „Doing Business in Italy” zorganizowanej przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Wśród zaproszonych ekspertów dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem - Monika Romaniszyn, Dyrektor Eksportu firmy PAGEN.

czytaj dalej

Marka WICONA Polska Partnerem międzynarodowego 12. PLGBC Green Building Summit

 

Marka WICONA Polska jako członek Stowarzyszenia PLGBC, dołączyła do Partnerów 12. edycji najbardziej rozpoznawalnej i opiniotwórczej konferencji w polskiej branży nieruchomości, budownictwa i architektury - PLGBC Green Building Summit. W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem Time to (Re)think, skłaniając do podjęcia jeszcze bardziej ożywionej dyskusji na temat wpływu budownictwa na sytuację ekologiczną świata.

czytaj dalej

Roto Patronem Generalnym VI Forum Stolarki Budowlanej VIP

 

Roto Frank Okucia Budowlane objęło patronatem generalnym VI Forum Stolarki Budowlanej VIP, które odbędzie się 16 i 17 września 2021 r. w Mszczonowie. W tym roku eksperci Roto przedstawią najważniejsze wyzwania i prognozy dla branży na światowych rynkach, a także podzielą doświadczeniem z realizowanych projektów serwisowych. Wśród atrakcji produktowych: przegląd rozwiązań przesuwnych Roto i pokaz szybkiego montażu nowych funkcji Soft, w systemie przesuwnym Roto Patio Inowa.

czytaj dalej