Złoto dla nowych okien SOKÓŁKI
Złoto dla nowych okien SOKÓŁKI
W dniach od 27 lutego do 1 marca br. w Expo Silesia w Sosnowcu odbyły się Targi Budowlane Silesia Building Expo SIBEX 2009. Targi miały na celu zaprezentowanie producentów i sprzedawców nowoczesnych rozwiązań stosowanych w budownictwie. W targach uczestniczyło ponad 150 wystawców z różnych rejonów Polski oraz z Litwy i Czech. Przedstawiono zwiedzającym najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne związane z budownictwem, przede wszystkim mieszkaniowym.
Ogromnym zainteresowaniem cieszył się przedpremierowy pokaz nowych, energooszczędnych okien drewnianych firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A.. Linie STYLE68, THERMO80, ELITE92 trafiły do sprzedaży 2 marca, dzień po zakończeniu targów. Wspaniałym rozpoczęciem kariery tych energooszczędnych okien było uzyskanie na targach EXPOSILESIA nagrody „Złoty Kask”. Organizatorem konkursu o nagrodę Złoty Kask, Srebrny Kask oraz Brązowy Kask jest Polska Izba Przemysłowo- Handlowa Budownictwa w Warszawie. Produkty brane pod uwagę w konkursie odznaczały się szczególnymi walorami w zakresie:
- nowoczesności rozwiązań konstrukcyjnych i/lub technologicznych,
- parametrów technologicznych, konstrukcyjnych i użytkowych,
- jakości i precyzji wykonania,
- funkcjonalności, użytkowości oraz cech ergonomicznych i bezpieczeństwa pracy,
- dostępności wyrobu na krajowym rynku budowlanym,
- parametrów ekonomicznych użytkowania.
„Konkurencja była duża, więc tym bardziej ogromnie cieszy nas pierwsza nagroda- Złoty Kask, za innowacje jakie Sokółka wprowadziła w budowie nowych linii okien drewnianych.”- komentuje Maciej Mazgaj, przedstawiciel Salonu Firmowego Sokółki w Katowicach.

Więcej informacji o nowych oknach znajdą Państwo na stronie producenta: www.sokolkasa.pl.