Skip to main content

#rekomendacje_k


Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"

 

Stolarkavip to platforma informacyjno-edukacyjno-promocyjna branży stolarki. Jesteśmy organizatorami szkoleń, konwentów i wielu programów branżowych, w tym specjalnego programu partnerskiego pod nazwą „Rekomendowane Salony Stolarki”.

czytaj dalej

Chemia między nami

 

Stykamy się z nimi na co dzień, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Są w wielu przedmiotach codziennego użytku: od samochodów po zraszacze ogrodowe. Trwałość urządzeń wokół nas zależy od trwałości zastosowanych w nich uszczelek.

czytaj dalej

ANWIS po raz trzeci i podwójnie...

 

Firma ANWIS A.G.Wiśniewscy Sp. Jawna została uhonorowana tytułem "Jakość Roku 2009", w kategorii produkt. Firma zdobyła to wyróżnienie już po raz trzeci, otrzymujac złotą statuetkę jakości.

czytaj dalej

Stolbud Włoszczowa z Certyfikatem „CQ-ITB”

 

W dniu 20 stycznia podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2010 w Poznaniu firma Stolbud Włoszczowa odebrała Certyfikat na Znak Jakości Cieplnej „CQ ITB”. Instytut Techniki Budowlanej wyróżnił energooszczędne okno Capital.

czytaj dalej

DRUTEX S.A.- ponownie wśród Liderów

 

DRUTEX S.A. jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie został nominowany do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, przyznawanej podczas dziewiętnastej edycji konkursu. Nominację Business Centre Club, w kategorii dużych przedsiębiorstw, Spółka otrzymała za doskonałe wyniki finansowe, wzrost eksportu oraz dbałość o jakość produktów potwierdzoną wieloma certyfikatami.

czytaj dalej

Schüco wielokrotnie nagradzane

 

Innowacyjne rozwiązania, wysoka jakość produktów, a nade wszystko kompleksowy program ochrony środowiska w sektorze budowlanym. Firma Schüco była niejednokrotnie nagradzana w prestiżowych konkursach przez profesjonalne jury, złożone z autorytetów w dziedzinie budownictwa, marketingu i wzornictwa – jednak zaufanie klientów to najcenniejsze wyróżnienie.

czytaj dalej

Deszcz targowych nagród dla Sokółki

 

W weekend 17-19 kwietnia odbywały się dwie duże imprezy targowe poświęcone materiałom budowlanym. Murexpo w Warszawie oraz Targbud w Katowicach. Na obydwu wystawach swoje nowe linie energooszczędnych okien: STYLE, THERMO oraz ELITE prezentowała firma Sokółka Okna i Drzwi S.A. Na obydwu imprezach okazały się one wielkim hitem wystawowym zgarniając wszystkie nagrody.

czytaj dalej

MORAD gazelą w biznesie

 

P.P.U Morad odebrało dyplom potwierdzający przynależność firmy do Gazel Biznesu 2008. To już trzeci tytuł Gazel Biznesu przyznany tej firmie.

czytaj dalej

Złoto dla nowych okien SOKÓŁKI

 

W dniach od 27 lutego do 1 marca br. w Expo Silesia w Sosnowcu odbyły się Targi Budowlane Silesia Building Expo SIBEX 2009. Targi miały na celu zaprezentowanie producentów i sprzedawców nowoczesnych rozwiązań stosowanych w budownictwie. W targach uczestniczyło ponad 150 wystawców z różnych rejonów Polski oraz z Litwy i Czech. Przedstawiono zwiedzającym najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne związane z budownictwem, przede wszystkim mieszkaniowym.

czytaj dalej