Firma Domino zaprasza na targi fensterbau/frontale 2014
Firma Domino zaprasza na targi fensterbau/frontale 2014

Już 26 marca rozpocznie się najważniejsza w Europie impreza dedykowana producentom stolarki budowlanej – Międzynarodowe Targi Branżowe Okno Drzwi Fasada w Norymberdze. W wydarzeniu weźmie udział również firma Domino – wiodący polski producent i dystrybutor klamek, okuć oraz akcesoriów meblarskich, która w trakcie czterodniowej imprezy zaprezentuje zarówno nowości inspirowane najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, jak i propozycje już uznane, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Projekt stoiska Domino na targach fensterbau/frontale

Fot. Domino

 

Odbywające się co dwa lata targi fensterbau/frontale to prawdziwa mekka dla producentów stolarki okiennej, drzwiowej i fasadowej. Na powierzchni ponad 94.500 m2 wiodące firmy z całego świata prezentują najnowsze trendy, technologie i produkty z tej dziedziny. W tym roku w targach będzie uczestniczyć ponad 770 wystawców. W hali 2 na stoisku 527 swoje rozwiązania zaprezentuje również firma Domino, oferująca wysokiej jakości akcesoria do produkcji stolarki okiennej, drzwiowej oraz mebli. Będzie można zobaczyć pełne spektrum klamek i okuć meblowych dedykowanych ambitnym aranżacjom wnętrz. 

 

Nowoczesne wnętrza według Domino


Produkty firmy Domino są dopracowane w każdym szczególe i projektowane z myślą o efektownych, aranżacjach nowoczesnych wnętrz, w których główną rolę gra elegancki detal. 

- Podczas tegorocznych targów chcemy zaprezentować całościową ofertę stylowych klamek i okuć meblowych Domino. Nasze produkty przygotowujemy z myślą o światowych trendach w aranżacji wnętrz. Dbamy o to, by kolejne odsłony naszych wyrobów w pełni odpowiadały potrzebom najbardziej wymagających odbiorców w Polsce, jaki i za granicą. Nasze produkty na rynku polskim cieszą się bardzo dobrą renomą pod względem jakości, jak i designu, stąd nadszedł czas, by przedstawić je szerszemu gronu odbiorców z całego świata – mówi Piotr Świszcz, Dyrektor Handlowy w firmie Domino.

Nowość 2014: Klamki z serii CORAL-QR w kolorze chrom idealnie podkreślą nowoczesny charakter stolarki i oryginalne aranżacje wnętrz, zdominowanych przez szklane i metaliczne powierzchnie. Dzięki charakterystycznemu kształtowi staną się wyróżniającym detalem pomieszczenia.

 

Cena: 76,97 zł brutto

 

Fot. Domino

 

Prezentacja bogatej oferty klamek Domino zostanie podzielona na trzy grupy odpowiadające dominującym stylom we współczesnym designie: klasyczne, nowoczesne i uniwersalne. Wśród nich znajdą się nowości w ofercie firmy do wnętrz, między innymi klamki AVEIRO-QR, GAZELA WHITE i GAZELA BLACK, a także TIGER BLACK, TIGER RED będące ponadczasowym połączeniem, metalicznych powierzchni w modnych kolorystykach nikiel, satyna i velvet oraz szklanych aplikacji, które rozświetlą każde wnętrze. Wśród olśniewających kolekcji nie zabraknie również klamek dedykowanych aranżacjom w stylu glamour, takich jak LADY-R CRISTAL czy linii DELUX, których finezyjne proporcje zostały podkreślone lśniącymi kryształkami. Godną uwagi propozycją jest również klamka FREMO, o oryginalnej, ekspresyjnej geometrii.

- Od lat tworzymy klamki, które mają podkreślać charakter drzwi i tworzyć z nimi stylistyczną całość. Traktujemy klamkę jako element, który nadaje stolarce indywidualności, stąd nasze kolekcje opieramy na najlepszych wzorcach modowych i kierunkach w architekturze wnętrz. Dziś klamki nie tylko mają otwierać i zamykać drzwi, ale również je zdobić - podkreśla Piotr Świszcz.

Zapraszamy wszystkich Państwa do inspirującej podróży w świat designu marki Domino podczas targów fensterbau/frontale!

 

źródło: Domino