Vetrex w czołówce producentów stolarki na francuskich targach Batimat 2013
Vetrex w czołówce producentów stolarki na francuskich targach Batimat 2013

Oferta firmy Vetrex doskonale wpisuje się w trendy prezentowane podczas tegorocznej edycji największych francuskich targów budowlanych.

Targi budowlane Batimat 2013 są  największą tego typu imprezą we Francji.  Trwająca prawie tydzień impreza (od 4 do 8 listopada) ma międzynarodowy zasięg i gromadzi wystawców kierujących swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów. Udział w targach pozwala uczestnikom upowszechnić swoją ofertę na rynku budowlanym i jest trampoliną umożliwiającą wybicie się z innowacyjnymi produktami. Aż 96% wystawców deklaruje, że bierze udział w targach właśnie z tych powodów. Poza prezentacją nowinek rynkowych, targi są też przeglądem aktualnych trendów w budownictwie i architekturze.
We francuskich targach uczestniczymy już po raz trzeci – zdradza Paweł Jodinis, Dyrektor ds. Eksportu w firmie Vetrex. - Rynek francuski jest bardzo wymagający. Francuscy klienci oczekują profesjonalizmu i produktów o doskonałych parametrach, opracowanych starannie pod kątem technicznym i z wielką dbałością o oryginalny design. Na naszym stoisku, o powierzchni 70m 2, podobnie jak miesiąc temu w Mediolanie, odwiedzający mogą z bliska i w praktyce zapoznać się z całą paletą rozwiązań Vetrex.  

W tegorocznej edycji targów szczególne dużo uwagi poświęca się rozwiązaniom budownictwa energooszczędnego. Kwestie związane z bilansem energetycznym budynków poruszone są podczas licznych dyskusji panelowych, warsztatów i prezentacji wystawców. Tematyka budownictwa zrównoważonego cieszyła się zainteresowaniem już podczas poprzedniej edycji. Okazało się ono tak duże, że w tym roku zagadnienia budownictwa niskokosztowego i energooszczędnego stały się głównym wątkiem imprezy.
Rozwiązania energooszczędne to nasza flagowa oferta, dlatego nie mogliśmy też wymarzyć sobie lepszego tematu przewodniego tegorocznych targów – kontynuuje Paweł Jodinis. - Oprócz systemu V90+, prezentujemy na targach akcesoria poprawiające izolacyjność termiczną stolarki i innowacyjne metody ciepłego montażu stosowane przez ekipy naszych Partnerów Handlowych, a także szereg rozwiązań opracowanych z myślą o wybrednych klientach, poszukujących akcesoriów zwiększających bezpieczeństwo i wygodę korzystania ze stolarki, takich jak np. kontaktrony wykorzystywane w systemach do domów inteligentnych.

Tegoroczna edycja imprezy odbywa się w nowej lokalizacji - Paris Nord Villepinte Exhibition Centre. Na olbrzymiej powierzchni swoją ofertę prezentuje aż 3,500 wystawców. Organizatorzy szacują, że imprezę odwiedzi 400,000 gości.

 

 

źródło: VETREX