Nowe  okno PLATINIUM
Nowe okno PLATINIUM
Połączenie włoskiego temperamentu z nowatorską myślą techniczną sprawiło, że udało się stworzyć produkt, który wyróżnia się nie tylko najwyższą jakością, ale przede wszystkim niespotykanym dotychczas designem. Przekonajmy się sami, co kryje się za tym stwierdzeniem...

Rozpoczęta niemal dwa lata temu współpraca projektantów
i technologów Oknoplast-Kraków z włoskim stylistą Giuseppe Bencivenga pozwoliła na stworzenie produktu łamiącego dotychczas przyjęte konwencje i sposób postrzegania okna. Nowe okno PLATINIUM cechuje unikalny design uzyskany w wyniku analizy aktualnych trendów w architekturze, stylistyce i wzornictwie. Okno powstałe na bazie specjalnie zaprojektowanego profilu Veka oraz okuć MACO gwarantuje bardzo wysoką jakość użytkowania. Cechą wyróżniającą jest niespotykany dotychczas kształt profilu okna, który sprawia, że PLATINIUM jest nie tylko nowatorskim produktem na rynku, ale także przełomem w dziedzinie estetyki. Dotychczas w przypadku okien projektanci nie myśleli o wnętrzu mieszkania. Najnowszy produkt Oknoplast-Kraków jest zaokrąglony od wewnątrz, co nadaje wyrafinowany wygląd całemu oknu, podkreślając jego elegancję i styl. Dzięki temu stanowi ono doskonały element dekoracyjny i pozwala na dowolną aranżację wnętrza, zależną jedynie od upodobań i preferencji użytkowników.

Nasz najnowszy produkt cechuje się niepowtarzalnym i innowacyjnym na rynku półokrągłym kształtem skrzydła okna. Już podczas lutowej prezentacji na prestiżowych targach budowlanych w Mediolanie, nasze okno wzbudziło ogromne zainteresowanie włoskich Klientów. Jest to dla nas bardzo ważny sygnał, ponieważ Włosi szczególną wagę przywiązują właśnie do walorów estetycznych. Dodatkowo możliwość zastosowania w oknie PLATINIUM zupełnie niewidocznych okuć MACO INVIS, gwarantuje nie tylko funkcjonalność, ale również najwyższą estetykę. Reasumując, efekt pracy włoskiego stylisty oraz naszych specjalistów przerósł nasze najśmielsze oczekiwania – powiedział Mikołaj Placek, Prezes Oknoplast-Kraków.

Okno PLATINIUM to przede wszystkim odpowiedź na pragnienia i zapotrzebowanie Klientów. W wyniku skrupulatnych badań przeprowadzonych przez międzynarodowy Instytut Millward Brown udało się określić potrzeby i preferencje, które po szczegółowej analizie przekształcono w gotowy produkt. Dzięki temu stworzone zostało okno, które w pełni odpowiada na potrzeby użytkowników. Wartość tego okna podnosi także fakt, iż tak unikalne i nowatorskie rozwiązanie jest wyłącznie oferowane przez Oknoplast-Kraków, czego dowodem jest zastrzeżenie wzoru w UE jako patent wg Wzoru Wspólnotowego.

Otaczająca nas rzeczywistość pełna jest piękna. Piękna wyjątkowego, bo odkrywamy go nieustannie, a obcowanie z nim wewnętrznie nas wzbogaca. Pozostawia w pamięci obrazy wyobraźni, które pragniemy zachować jak najdłużej. Lubimy otaczać się pięknem, zachwyca nas, sprawia radość i przede wszystkim inspiruje do tworzenia rzeczy nowotarskich i niezwykłych, odczarowujących nasz świat i naszą najbliższą przestrzeń jaką jest dom… To, jak postrzegamy rzeczywistość i jaki mamy na nią wpływ, zależy bowiem od nas samych… Bo prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza – powiedział włoski stylista Giuseppe Bencivenga.