Szukaj w serwisie:

Publikacje / okna

 
W odpowiedzi na miejskie trendy – okna w lofcie

W odpowiedzi na miejskie trendy – okna w lofcie

[ 30.09.2015 ]

Charakterystycznym elementem miejskiego stylu w architekturze są gigantyczne okna. Przeszklenia wielkogabarytowe, utrzymane w surowym, industrialnym stylu tworzą niepowtarzalny charakter apartamentów zwanych loftami. Mogą mieć formę ciągnących się przez kilka poziomów stałych witryn, tworzyć szklane ściany lub trójwymiarowe konstrukcje sufitów, czy też stanowić przejście na taras, przy okazji pełniąc funkcję okna panoramicznego.
Szczelność przede wszystkim – okna ISO E3

Szczelność przede wszystkim – okna ISO E3

[ 29.09.2015 ]

Ulewne deszcze potrafią spowodować poważne szkody, również w domu. Szczególnie narażonym miejscem jest poddasze. Aby nie dopuścić do przedostania się wody do wewnątrz budynku, warto stosować okna o najwyższym współczynniku szczelności.
 Wnętrza bez okien jasne przez całą dobę, a rachunki za prąd niższe

Wnętrza bez okien jasne przez całą dobę, a rachunki za prąd niższe

[ 29.09.2015 ]

W ciągu dnia mogą doprowadzić do pomieszczenia tyle światła, co tradycyjna żarówka o mocy 60W, a po zmroku – wyposażone w zestaw oświetleniowy LED służą jako energooszczędny plafon.
Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien drewnianych?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien drewnianych?

[ 29.09.2015 ]

Wybierając okna do swojego domu szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na: rodzaj materiału, wygląd oraz parametry techniczne, które zapewnią nam komfort użytkowania i będą wyznacznikiem naszego stylu. Ilość nowatorskich rozwiązań technicznych i technologicznych w dziedzinie stolarki okiennej daje olbrzymie możliwości doboru produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.
Wiele funkcji – jedna kolorystyka – Schüco AutomotiveFinish

Wiele funkcji – jedna kolorystyka – Schüco AutomotiveFinish

[ 29.09.2015 ]

Oprócz ceny i dostępności usług komercyjnych, coraz większego znaczenia przy wyborze mieszkania nabiera obecnie jakość oraz estetyka wykończenia budynku. Metaliczne powierzchnie Schüco AutomotiveFinish pozwalają na tworzenie spójnych kolorystycznie zestawień stolarki aluminiowej i tworzywowej w budynkach łączących funkcje mieszkaniowe i komercyjne.
Skuteczna ochrona przed włamywaczem

Skuteczna ochrona przed włamywaczem

[ 17.09.2015 ]

Bogata i różnorodna oferta bezpiecznej i trwałej stolarki okiennej zapewne bardzo cieszy kupujących. Jednak nie wszystkie produkty są w stanie powstrzymać „nieproszonych gości” przed wtargnięciem do domu. Spróbujemy więc pokazać jak rozpoznać najbezpieczniejsze okna antywłamaniowe.
Wiele zadań - jedno okno

Wiele zadań - jedno okno

[ 08.09.2015 ]

Osoby poszukujące okien niejednokrotnie stają przed istotnymi dylematami: czy warto wybrać model odporny na włamania? A może lepiej kupić taki o imponująco niskiej przepuszczalności cieplnej? Istotą okien wielozadaniowych jest ich bezkompromisowy charakter: łączą one w sobie wszystkie cechy, jakich mogą oczekiwać najbardziej wymagający nabywcy, czyli świetne parametry techniczne oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu komfortu użytkowania i funkcjonalności.
Idealnie dobrane okna

Idealnie dobrane okna

[ 08.09.2015 ]

Na rynku dostępnych jest wiele modeli okien. Różnią się konstrukcją, materiałami i ceną. Co zrobić, żeby wybrać te odpowiadające naszym potrzebom? Aby cieszyć się ciepłym i jasnym domem, wystarczy zwrócić uwagę na kilka podstawowych spraw.
Energooszczędny montaż okien ProEnergy System

Energooszczędny montaż okien ProEnergy System

[ 04.09.2015 ]

ProEnergy System to jedyny na pol­skim rynku kompletny produkt do energooszczędnego montażu okien. Podstawowym celem energooszczędnego montażu warstwowego w systemie ProEnergy (Aprobata Techniczna ITB AT-15-9454/2015) jest eliminacja możliwości powstawania mostków termicznych oraz skuteczne zabezpieczenie izolacji termicznej przed wil­gocią z jednoczesnym zapewnieniem stałej jej wentylacji.
Dobry montaż. Ogólnopolska Kampania POiD

Dobry montaż. Ogólnopolska Kampania POiD

[ 31.08.2015 ]

Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz głosi znane polskie przysłowie. Sprawdza się ono również w przypadku zakupu nowych okien i drzwi. Przemyślany, dopasowany do naszych potrzeb wybór stolarki otworowej to jednak tylko połowa sukcesu. Newralgicznym punktem całej inwestycji jest montaż, zapewniający długotrwałą i oszczędną eksploatację zainstalowanych wyrobów.
poprzednia 22 23 24 25 26 27 28 29 30 (31) 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna
 
Najnowsze przelotowe centrum obróbczo-tnące od Wegoma Polska
 • Najnowsze przelotowe centrum obróbczo-tnące od Wegoma Polska
 • Okna do minimalistycznych wnętrz i domów
 • Fasady ze skórą podwójną: wybór odpowiedniego zestawienia szkła dla optymalizacji płynących z ich zastosowania korzyści
 • Historia w nowoczesnym wydaniu
 • Szyba może wiele
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • W 2019 r. okna i drzwi otwarte na nowe szanse, choć czekają je też wyzwania
 • W 2019 r. okna i drzwi otwarte na nowe szanse, choć czekają je też wyzwania
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
  -->