Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Skki Trikke – Fakro Cup 2008
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Skki Trikke – Fakro Cup 2008
Jaworzyna Krynicka, 18-20 stycznia 2008

W dniach 18-20 stycznia 2008 roku miłośników Trikke Skki czekają duże emocje, adrenalina i oczywiście zabawa. Wszystko to za sprawą Międzynarodowych Mistrzostw Polski – Skki Trikke Fakro Cup 2008.

Zawody odbędą się na stokach Jaworzyny Krynickiej na trasie nr IV. Każdy z zawodników będzie miał do przejechania 3 zjazdy slalomu giganta, a do końcowej klasyfikacji będą się liczyć dwa najlepsze czasy. Na zwycięzców czekają okolicznościowe puchary i nagrody.

Zaproszenie do udziału w imprezie, współorganizowanej i sponsorowanej przez firmę Fakro, skierowane jest do wszystkich sympatyków Trikke Skki, do właścicieli Skki i Trikke, jak również do wszystkich zainteresowanych zakupem Skki. Organizatorzy zachęcając do udziału w imprezie, gwarantują oprócz emocjonujących zawodów wiele innych atrakcji. Warto dodać, że wśród uczestników mistrzostw jest konstruktor Trikke i Skki, Gildo Beleski z USA oraz współwłaściciel Trikke Tech, John Simson z USA.

Trikke Skki otwiera świat na nowe możliwości każdemu kto chce się cieszyć zabawą jazdy na nartach. Jest wyposażone w normalne, specjalnie ukształtowane narty i kierownicę. Łatwiej się jeździ na Trikke Skki niż na nartach czy snowbordzie. Daje dużą kontrolę prędkości i kierunku jazdy. Trikke Skki to wolność jazdy bez wiązań i specjalnych butów.