Grand Prix 2007 branży budowlanej po raz kolejny dla Schüco!
Grand Prix 2007 branży budowlanej po raz kolejny dla Schüco!
Już po raz trzeci przeprowadzono badania, które pozwoliły wyłonić najpopularniejsze produkty i usługi na rynku krajowym. Okazało się, się firma Schüco International Polska jest niekwestionowanym liderem branży budowlanej!

Z uwagi na uzyskanie największej liczby głosów i pozytywnych ocen decyzją Redakcji Grupy Media Partner, Schüco International Polska otrzymała po raz drugi prestiżowy Platynowy Medal Grand Prix Konkursu Laur Klienta 2007!

To, do kogo powędrował tytuł rozstrzygnięto w oparciu o badania popularności marek, firm, produktów i usług na polskim rynku. Były to opinie społeczeństwa zweryfikowane ankietami oraz głosowaniem czytelników Gazety Prawnej i Rzeczpospolitej. Organizatora konkursu interesowała przede wszystkim znajomość produktu, marki, firmy oraz podstawowe opinie na ich temat. Dodatkowym warunkiem, koniecznym do otrzymania tytułu GRAND PRIX konkursu Laur Klienta 2007, były wcześniejsze zwycięstwa w tym programie poświadczone przyznaniem Laurów Klienta w poszczególnych kategoriach szczegółowych. Znaczenie i prestiż tej nagrody jest tym większe, iż dotyczy całej branży budowlanej!