Złoty Laur Klienta dla OKNOPLAST-Kraków
Złoty Laur Klienta dla OKNOPLAST-Kraków

Oknoplast-Kraków został nagrodzony Złotym Laurem Klienta 2008 w kategorii “Okna z PCV – Funkcjonalność i Bezpieczeństwo”. Laur Klienta to wyróżnienie przyznawane przez Przegląd Gospodarczy Gazety Prawnej na podstawie wyników plebiscytu konsumenckiego.

Złoty Laur Klienta to największy program konsumencki w kraju, pozwalający wyłonić najpopularniejsze produkty i marki w prawie 300 kategoriach. Złoty Laur Klienta jest przyznawany markom szczególnie docenianym przez samych użytkowników. Przez 7 miesięcy redakcja prowadzi badania ankietowe wśród konsumentów, które obejmują różne branże rynkowe. Po każdym miesiącu badania zbierane są opinie nabywców na temat wybranych grup produktów.
Na tej podstawie wyłonione zostają marki – liderzy w danej kategorii. Ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci, dlatego wartość wyróżnienia dla zwycięzców jest bardzo znacząca i odzwierciedla tendencje występujące na rynku. Podstawą oceny są opinie klientów mówiące, który produkt postrzegany jest jako najlepszy. W tym roku firma Oknoplast-Kraków została uhonorowana Złotym Laurem Klienta za okna PCV. Klienci docenili wysoką jakość produktów, dostępność serwisu doradczego, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo okien z Krakowa.

Oknoplast-Kraków jest liderem rynku okien PCV. Od lat jest doceniany za najwyższą jakość produktów oraz profesjonalizm doradców. Oknoplast-Kraków został już wyróżniony nagrodą Złoty Laur Klienta w 2005 roku. Firma jest również zdobywcą wielu tytułów między innymi: Solidna Firma, Lider Rynku, Eurolider, Lider Eksportu czy Budowlana Firma Roku.