Startuje nowy rok szkolny
Startuje nowy rok szkolny

Na początek roku szkolnego pewnie nie wszyscy czekali z utęsknieniem. Wielu z nas kojarzy się on do dzisiaj z końcem błogiego lenistwa i wakacyjnej sielanki. Co innego jednak, jeżeli jest to „rok szkolny” Akademii REHAU. Warsztaty Akademii REHAU niewiele wspólnego mają z typową szkołą – siedzeniem w ławkach, słuchaniem nauczyciela i odrabianiem prac domowych. Na tych zajęciach dominuje praktyka zamiast teorii, życiowe przykłady zamiast książkowej wiedzy, rozwiązywanie codziennych problemów sprzedawców okien zamiast nudnych wykładów.

We wrześniu rusza kolejny semestr Akademii REHAU. W kilku ośrodkach szkoleniowych, w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie oraz Gliwicach, można wziąć udział w warsztatach o najróżniejszej tematyce – technicznej, sprzedażowej czy też dotyczącej zarządzania firmą. Wśród najbliższych warsztatów szczególnie godne polecenia są warsztaty dla handlowców z niewielkim doświadczeniem w sprzedaży okien – dla tych, którzy chcą sprzedawać łatwiej i więcej. Zapraszamy już 23 września do Gliwic na szkolenie „Pierwsze Kroki w Sprzedaży”. Przydatne na pewno będą także warsztaty z kształtowania wizerunku firmy („PR – Kształtowanie Wizerunku Firmy”, 7 października w Gliwicach) czy szkolenie „Negocjacje w Sprzedaży” (30 września w Poznaniu). Zachęcamy także do udziału w obszernym cyklu szkoleń technicznych.
Pełen program Akademii REHAU dostępny jest na www.rehau.pl/akademia oraz w Biurach Handlowo-Technicznych REHAU.

Wiedza i umiejętność jej zastosowania w praktyce to najważniejsze czynniki, decydujące o sukcesie w sprzedaży. Nie przegap warsztatów Akademii REHAU, wykorzystaj swoją szansę na zdobycie wiedzy w dobrym wydaniu.