Nice i Krispol fundują sportowe emocje  podczas Siatkarskiej Ligi Światowej
Nice i Krispol fundują sportowe emocje podczas Siatkarskiej Ligi Światowej

Serią zwycięstw Reprezentacji Polski zakończyła się faza grupowa Ligi Światowej w siatkówce mężczyzn. Polakom kibicowali Partnerzy Handlowi i przedstawiciele firm Krispol i Nice.

Przez ostatnie trzy weekendy polscy kibice mieli możliwość śledzenia na żywo rozgrywek Siatkarskiej Ligi Światowej. Na trybunach nie mogło zabraknąć przedstawicieli oraz gości firm Krispol – wiodącego producenta bram garażowych i przemysłowych, rolet zewnętrznych i krat rolowanych; oraz Nice - lidera na rynku automatyki dla domu. Logo obu firm było też widoczne na boiskach.

To kolejne wspólne przedsięwzięcie obu firm w szczególnie ważnej dla nas dziedzinie, jaką jest sport. Udowadniamy, że współpracujemy ze sobą nie tylko w działalności handlowej, lecz również promując i wspierając sport, który na stałe wszedł do filozofii obu firm. W krąg tych sportowych emocji włączamy także naszych Partnerów Handlowych – kilkudziesięciu z nich wspólnie z nami kibicowało Polakom podczas spotkań grupowych Ligi Światowej w Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Bydgoszczy. W celu promocji aktywności i integracji z Partnerami Handlowymi Krispol stworzył także unikalny w branży program motywacyjny Krispol Active Team. Nice z kolei organizuje dla swoich Partnerów Handlowych w tym roku eventy skupione wokół dziedzin sportu, które sponsoruje.

Tym razem wspólnie mieliśmy okazję zobaczyć, jak nasza reprezentacja dosłownie rozgromiła swoich rywali, wygrywając wszystkie mecze w Polsce i pokonując kolejno zespoły Chin, Japonii oraz Egiptu. Polacy awansowali do finału rozgrywek Ligi Światowej, zajmując na koniec fazy grupowej pierwsze miejsce w grupie D. W zwycięstwach Polskiej Reprezentacji spory udział miał z pewnością gorący doping polskiej publiczności, która jak zwykle stworzyła niepowtarzalną atmosferę.

Już w tym tygodniu zapraszamy do oglądania Polaków wśród sześciu najlepszych drużyn świata podczas Finału Ligi Światowej w Rio de Janeiro. W sierpniu natomiast czekają nas jeszcze gorętsze emocje i występ naszej Reprezentacji podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Partnerów Handlowych Krispol i Nice czeka więc jeszcze wiele ekscytujących chwil tego lata.

Zapraszamy do oglądania kolejnych rozgrywek z udziałem Polaków i życzymy wielu pozytywnych emocji!