Okna pasywne GOLDPLUS  Sokółki Produktem Przyjaznym Dla Mojego Domu
Okna pasywne GOLDPLUS Sokółki Produktem Przyjaznym Dla Mojego Domu

Okna pasywne GOLDPLUS z Sokółka Okna i Drzwi S.A. otrzymały tytuł „Produktu Przyjaznego dla Mojego Domu 2008”, przyznawanego przez redakcję poradnika budowlanego „Mój Dom” oraz Kapitułę Nagrody.

Nagroda „Produkt przyjazny dla Mojego Domu” przyznawana jest produktom z branży wykończeniowo-budowlanej, które wyróżniają się optymalnym połączeniem wysokiej jakości, wysokich parametrów technicznych i niezwykłych walorów estetycznych.. Celem konkursu jest budowanie wśród konsumentów zaufania do produktów najwyższej klasy.

To wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że nasz produkt charakteryzuje się wysoką jakością, wynikającą z zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Dlatego jest postrzegany jako jeden z najlepszych na rynku. Jest to dla nas sygnał, że firma rozwija się we właściwym kierunku - komentuje Andrzej Rzempołuch, Dyrektor ds. Handlowych i Członek Zarządu Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Sokółka Okna i Drzwi S.A. jako jeden z nielicznych producentów na polskim rynku wytwarza drewniane okna pasywne. Okna drewniane GOLDPLUS w znacznym stopniu bazują na standardach sprawdzonych w branży. Szczelność konstrukcji, zabezpieczenia przed włamaniem oraz wysokiej klasy komponenty gwarantują funkcjonalność i niezawodność. Dzięki specjalnym zakładkom uszczelniającym i zmniejszonemu mostkowi termicznemu, (uzyskanemu poprzez umieszczenie wewnątrz ramy ościeżnicy oraz skrzydła wkładu z pianki poliuretanowej) okna spełniają najbardziej restrykcyjne normy w zakresie energooszczędności i jakości.