Aluplast wśród najlepszych marek materiałów budowlanych w Polsce
Aluplast wśród najlepszych marek materiałów budowlanych w Polsce

13 czerwca 2013 r. w Hotelu Venecia Palace w Michałowicach k/Warszawy odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2013.

 Fot. Aluplast

 

Organizatorem rankingu jest niezależny ośrodek badawczy ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, który by wyłonić najlepsze marki 2013 r. przeprowadził łącznie blisko 1800 wywiadów z firmami wykonawczymi z całego kraju.
 

Celem projektu Budowlana Marka Roku 2013 było wyłonienie najlepszych, zdaniem fachowców, marek materiałów budowlanych. Wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2013 w obrębie poszczególnych segmentów materiałów budowlanych zostały opracowane na podstawie ocen fachowców w trzech kategoriach rankingowych. Respondenci w każdej z kategorii mogli wskazać tylko jedną markę:

 

  • marka uznawana za markę najwyższej jakości
  • marka o najlepszej relacji cena do jakości
  • marka najczęściej stosowana przez wykonawców 

Cieszymy się, że kategoria „Profile okienne” ponownie pojawiła się w rankingu i mieliśmy możliwość poddania się ocenie firm wykonawczych. Jest nam niezmierni miło, że nasza firma wciąż cieszy się dużym uznaniem w oczach fachowców, którzy oprócz częstego stosowania okien w systemach aluplast doceniają również dobrą relację ceny do jakości. Oczywiście mamy świadomość, że na ocenę naszej marki przez firmy wykonawcze duży wpływ ma jakość i sposób oferowania okien w naszych systemach przez współpracujących z nami producentów okien. Wyróżnienie to jest tym samym również docenieniem ich codziennej pracy z wykonawcami - podsumował Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o.. 
 

Marcin Szewczuk,

Marketing Manager Aluplast Sp. z o.o.

Fot. Aluplast

 

 

Źródło: Aluplast