Szukaj w serwisie:

Nowoczesne okna i drzwi Schüco na wirtualnej wystawie

Firma Schüco udostępniła wirtualny spacer po interaktywnej ekspozycji nowych produktów i technologii z PVC-U, jakie miały być prezentowane podczas tegorocznych targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze. Cyfrowo odwzorowana przestrzeń wystawiennicza dostarcza maksymalnej dawki informacji i inspiracji.  

Nowoczesne okna i drzwi Schüco na wirtualnej wystawie

Stoisko Schüco zostało wiernie odtworzone cyfrowo, dlatego można je zwiedzać nie wychodząc z domu

Fot. Schüco

Hasło, pod którym miała się odbywać tegoroczna wystawa rozwiązań marki Schüco w Norymberdze „Home is everything”, nabiera dziś zupełnie nowego znaczenia, ponieważ można ją zobaczyć nie wychodząc z domu, na ekranie własnego komputera. Serwis specjalny umieszczony w serwisie specjalnym pod adresem www.schueco.com/polymer_highlights zabiera odbiorców w realistyczną podróż 360° po stoisku Schüco, dostarczając kompleksowych informacji o nowoczesnych oknach z PVC-U, drzwiach wejściowych i przesuwnych. Podczas wirtualnego zwiedzania można odtworzyć poświęcone poszczególnym elementom wystawy materiały video, przeczytać dokładne opisy produktów, obejrzeć schematy rozwiązań i przekroje profili. Tak jak było to zaplanowane w rzeczywistości, wystawa online jest podzielona na cztery sekcje poświęcone różnym grupom produktów i usług Schüco: PANORAMA, VIEW, ARRIVAL i SERVICE.

Nowe, panoramiczne rozwiązania i przyszłościowe opcje

W strefie „PANORAMA” prezentowane są nowe konstrukcje o ekstremalnie wąskich w widoku profilach i dużych przeszkleniach. Jej główny punkt stanowią różne kombinacje drzwi przesuwnych Schüco LivIngSlide, na przykład z progiem „0” oraz także po raz pierwszy – ukrytym elektronicznym napędem w opcji systemowej. Zupełnie nowy wariant drzwi posiada imponująco wąską ramę skrzydła o szerokości zaledwie 72 mm. Firma prezentuje ponadto premierowy system przesuwny Schüco SoftSlide, a także nową generację drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco EasySlide. Natomiast w strefie „VIEW” można

Nowoczesne okna i drzwi Schüco na wirtualnej wystawie

Drzwi LivIngSlide z nowym, panoramicznym przeszkleniem

Fot. Schüco

zobaczyć nowy, designerski system okienny Symbiotic. Rozwiązanie z aluminium i PVC-U wyróżnia się wąskimi w widoku profilami oraz minimalistycznym designem. Od zewnątrz aluminiowe ramy mogą być lakierowane proszkowo, zaś wewnętrzne powierzchnie z PVC – pokryte dowolną okleiną. Ciekawym elementem ekspozycji są inteligentne rozwiązania okienne, jak na przykład samowystarczalna energetycznie, bezprzewodowa kontrola zamknięcia czy cyfrowe okno z kodem QR pozwalającym na pobranie aplikacji, przez którą można np. wydać polecenie serwisowania. Kwestie komfortu użytkowania i regulacji mikroklimatu wnętrz rozwiązuje stolarka drzwiowa Schüco LivIng w wersji z progiem 0 mm oraz okna ze zintegrowanym systemem wentylacji Schüco VenthoTherm Twist i ukrytym systemem rolet przeciwsłonecznych Schüco Integralmaster.

Nowoczesne okna i drzwi Schüco na wirtualnej wystawie

Drzwi z nowym systemem Schüco DCS

Fot. Schüco

Inteligentna kontrola dostępu

 

Sekcja „ARRIVAL” została poświęcona drzwiom wejściowym z systemami DCS SmartTouch i Schüco BlueCon. Nowy panel dotykowy DCS SmartTouch łączy funkcję wideokomunikacji z intuicyjną i bezpieczną kontrolą dostępu. Rozwiązanie w postaci kompaktowego, designerskiego modułu składa się między innymi z kamery, dzwonka i kontroli dostępu. Wszystkimi komponentami systemu można zarządzać z poziomu aplikacji Schüco. Moduł Schüco BlueCon opiera się na protokole Bluetooth, co otwiera możliwość sterowania drzwiami za pomocą smartfonu, bez użycia kluczy. Element ukryty we wrębie drzwi sprawdza uprawnienia dostępu w momencie, gdy użytkownik zbliża się do strefy wejścia. Aplikacja BlueCon na smartfon pozwala na otwieranie drzwi w sposób automatyczny lub manualny, w zależności od ustawień. Uprawnienia dostępu mogą być nadawane w sposób elastyczny oraz każdemu użytkownikowi indywidualnie.

Cyfrowe wsparcie projektów

Nowoczesne okna i drzwi Schüco na wirtualnej wystawie

Firma Schüco kładzie nacisk na rozwiązania cyfrowe

Fot. Schüco

W strefie „SERVICE” można znaleźć informacje na temat obszernego wyboru usług oferowanych przez Schüco Polymer Technologies KG, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań cyfrowych, jak np. Schüco PolyCal. Oprogramowanie opracowane wspólnie przez firmy Schüco i Orgadata zwiększa efektywność kalkulacji i produkcji okien, drzwi oraz elementów przesuwnych. Podobne zastosowanie posiada nowa platforma online Schüco PolyWeb, która pozwala na szybką i efektywną kalkulację oraz planowanie konstrukcji specjalnych z PVC-U. Kolejnymi akcentami są oprogramowanie do zarządzania projektami budowlanymi PlanToBuild czy porównywarka produktów Plan.One. Zainteresowani mogą także zasięgnąć informacji na temat nowych maszyn produkcyjnych.

 

 

 

Więcej informacji na stronie: www.schueco.com/polymer_highlights

 

 
Najnowsze publikacje
Inteligentne zamki przełomem w najmie krótkoterminowym
 • Inteligentne zamki przełomem w najmie krótkoterminowym
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w marcu 2021 roku – analiza PSB
 • Membrany VI-PRO® EPDM – wodoodporna izolacja okien i fasad
 • Aluminiowe rolety zewnętrzne - nowość w ofercie Aliplast
 • Nowy wymiar drzwi - wielkie wejście w nowoczesną architekturę
 • Reklama

  Czy warto wybrać zestaw stolarki od jednego producenta
 • Czy warto wybrać zestaw stolarki od jednego producenta
 • Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • REVEAL – backstage, czyli jak powstał nowy, rewolucyjny produkt OknoPlus
 • Budynki mieszkalne coraz bardziej zielone Tomasz Szlązak, Prezes Zarządu Polskich Domów Drewnianych S.A.
 • Okna Premium stały się standardem
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w marcu 2021 roku
– analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w marcu 2021 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w grudniu 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w kwietniu 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w lutym 2020 roku – analiza PSB
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2021 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.