Skip to main content

#Prez-Met


Centrum obróbcze CF-4 najnowsza technologia firmy PREZ-MET

 

W dobie powszechnego kontrolowania i obniżania kosztów produkcji, wszyscy prześcigają się w redukcji zbędnych wydatków. Nie inaczej jest w przypadku producentów stolarki okiennej i drzwiowej, którzy wpisują się w ten trend, a każdy podchodzi do tego na swój sposób.

czytaj dalej

Precision Line – design ma znaczenie

 

Parametry techniczne są czynnikiem, który do tej pory najczęściej wpływał na decyzje zakupowe przy wyborze stolarki otworowej z PVC. Jeszcze nie tak dawno stanowił kluczową rolę w podejmowaniu ostatecznej decyzji. Cała uwaga potencjalnego klienta była skierowana na energooszczędność, termoizolacyjność oraz akustykę. Wynikało to z faktu, że produkcja stolarki oparta była o stare technologie, w których estetyka zgrzewu odbiegała od oczekiwań.

czytaj dalej

PREZ-MET design maszyn ma znaczenie

 

Polski producent maszyn do stolarki otworowej PVC oraz aluminium zmienił kolorystykę maszyn. Praktycznie od początku działalności firmy nasza kolorystyka opierała się na kolorze niebieskim

czytaj dalej

PREZ-MET wspiera lokalną jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej

 

Prezes jednostki OSP RUDNIK WIELKI Pan Grzegorz Chwist wraz z druhami złożyli na ręce Prezesa PREZ-MET Pana Marka Klimka podziękowania za wsparcie okazane przy zbiórce złomu na rzecz jednostki. Środki pozyskane ze sprzedaży zebranego materiału posłużą zakupowi dodatkowego sprzętu ratowniczego.

czytaj dalej