Kowalski Okna z Lubaczowa stawia na technologię Precision Line od polskiej firmy PREZ-MET.
Kowalski Okna z Lubaczowa stawia na technologię Precision Line od polskiej firmy PREZ-MET.

„Naszym celem jest nieustanne doskonalenie się, inwestowanie w nowe technologie, rozwój pracowników oraz dbanie o potrzeby naszych klientów.” – motto firmy Kowalski idealnie wpisuje się w misję polskiego producenta maszyn do stolarki otworowej z PVC oraz aluminium.

Firma Kowalski Okna z Lubaczowa jest  wiodącym dostawcą stolarki okiennej i drzwiowej na terenie Podkarpacia.    Podczas procesu produkcji stolarki otworowej firma Kowalski  dokłada  wszelkich starań aby realizować  potrzeby klientów  dbając o najwyższa jakość, zaspokajając gusta tych najbardziej wymagających .Wizją przyszłości  firmy jest dalsza ekspansja w kraju oraz  eksport stolarki na obszary Europy.

Jak mówi Piotr Dwernicki dyrektor w firmie Kowalski Okna: „przed podjęciem decyzji o modernizacji parku maszynowego odwiedziliśmy wraz z Prezesem Dariuszem Kowalskim siedzibę firmy PREZ-MET. Jest to prężnie działająca firma, której oferta zaspokaja nasze potrzeby oraz wpisuje się w strategię naszego rozwoju”.  

PREZ-MET to polski producent maszyn do stolarki otworowej z PVC oraz aluminium. Firma całkowicie niezależna, właściciel kilkunastu patentów, posiadająca własne biuro konstrukcyjne, rozwoju czy wykwalifikowany serwis. Nagrodzona w 2020 roku w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki.

 Zgrzewarka ZGP 760 pracująca w oparciu o technologię bezwypływkową Precision Line pozwala uzyskać niepowtarzalną linię zgrzewu, której estetyka zadowoli najbardziej wymagających klientów.

 

źródło: PREZ-MET