Skip to main content

#rekomendacje_b


W 2019 r. okna i drzwi otwarte na nowe szanse, choć czekają je też wyzwania

 

Producenci okien i drzwi będą dobrze wspominać 2018 r. – Nie ma jeszcze pełnych danych, ale spodziewamy się, że wartość krajowego rynku stolarki otworowej w 2018 r. znów okaże się rekordowa. Szacujemy, że osiągnie wynik ok. 7,6-7,8 mld zł, rosnąc tym samym o ok. 7-9% w stosunku do roku poprzedniego – prognozują analitycy Santander Bank Polska. W najbliższych latach sytuację sektora będzie kształtować wiele czynników, wśród których nie zabraknie także wyzwań.

czytaj dalej

Co to jest innowacja?

 

Słowo „innowacja” pochodzi od łacińskiego „innovatis”, czyli odnowienie, tworzenie czegoś nowego. W Polsce słowo to definiowane jest jako „wprowadzenie czegoś nowego, rzecz nowo wprowadzona, nowość” . Potoczne rozumienie oznacza coś nowego i innego od dotychczasowych rozwiązań; kojarzy się z potrzebną zmianą na lepsze - synonim słowa „zmiana”.

czytaj dalej

Nowy wymiar uszczelnienia

 

Nowoczesne technologie zmieniają rzeczywistość w wielu dziedzinach życia. Dzięki nim, otrzymujemy produkty o lepszych właściwościach – trwałe, estetyczne i dopasowane do naszych wymagań. Przykładem obszaru, w którym dokonał się niezwykle dynamiczny rozwój technologiczny jest branża stolarki otworowej.

czytaj dalej

Brązowe Godło Jakości QI dla ALUPROFU

 

Aluprof został nominowany do Forum Jakości Quality International i uhonorowany Brązowym Godłem Jakości QI za system zarządzania. To dla firmy bardzo ważne wyróżnienie gdyż konkurs ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się wysoką dbałością o jakość oferowanych produktów i usług.

czytaj dalej

Polski Herkules 2008 dla firmy aluplast

 

Firma <strong>aluplast</strong><strong> </strong>otrzymała kolejne prestiżowe wyróżnienie. 17 lutego w warszawskim hotelu Polonia Palace odbyła się już po raz szósty Gala Buildera. Podczas uroczystości wręczono wyróżnienia Budowlana Firma Roku, Laury Buildera oraz statuetki Polski Herkules.

czytaj dalej