Szukaj w serwisie:

Publikacje / okna

 
Idealnie dobrane okna

Idealnie dobrane okna

[ 08.09.2015 ]

Na rynku dostępnych jest wiele modeli okien. Różnią się konstrukcją, materiałami i ceną. Co zrobić, żeby wybrać te odpowiadające naszym potrzebom? Aby cieszyć się ciepłym i jasnym domem, wystarczy zwrócić uwagę na kilka podstawowych spraw.
Energooszczędny montaż okien ProEnergy System

Energooszczędny montaż okien ProEnergy System

[ 04.09.2015 ]

ProEnergy System to jedyny na pol­skim rynku kompletny produkt do energooszczędnego montażu okien. Podstawowym celem energooszczędnego montażu warstwowego w systemie ProEnergy (Aprobata Techniczna ITB AT-15-9454/2015) jest eliminacja możliwości powstawania mostków termicznych oraz skuteczne zabezpieczenie izolacji termicznej przed wil­gocią z jednoczesnym zapewnieniem stałej jej wentylacji.
Dobry montaż. Ogólnopolska Kampania POiD

Dobry montaż. Ogólnopolska Kampania POiD

[ 31.08.2015 ]

Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz głosi znane polskie przysłowie. Sprawdza się ono również w przypadku zakupu nowych okien i drzwi. Przemyślany, dopasowany do naszych potrzeb wybór stolarki otworowej to jednak tylko połowa sukcesu. Newralgicznym punktem całej inwestycji jest montaż, zapewniający długotrwałą i oszczędną eksploatację zainstalowanych wyrobów.
Designo R1 – perspektywa pełna światła

Designo R1 – perspektywa pełna światła

[ 26.08.2015 ]

Linia okien Designo marki Roto to wiele możliwości aranżacyjnych, bezpieczeństwo użytkowników i zaskakujące oszczędności w domowym budżecie. Producent oferuje także fasadową odmianę okna – Designo R1, które zapewnia nieograniczony dopływ światła.
Ciepło, cicho, bezpiecznie i do tego ładnie

Ciepło, cicho, bezpiecznie i do tego ładnie

[ 17.08.2015 ]

Okno MS evolution [82] to kolejna nowość wprowadzona przez firmę MS więcej niż OKNA. Zastosowanie szyby SUPERtermo 0,5W/m?K, systemu trzech uszczelek w ramie, pakietu bezpieczeństwa oraz zaokrąglonych profili sprawia, że jest to optymalna propozycja dla inwestorów ceniących ciepło, ciszę, spokój oraz estetykę stolarki okiennej.
Okna INFINITY PASSIVE

Okna INFINITY PASSIVE

[ 15.07.2015 ]

Od niedawna Domel, producent okien i drzwi poszerzył swoją ofertę o innowacyjny produkt, okna INFINITY PASSIVE. Zaletą jest bardzo niski współczynnik przenikalności cieplnej, a co za tym idzie minimalizacja kosztów ogrzewania. Gwarantują także naturalne doświetlenie pomieszczeń oraz idealną izolacyjność.
Walczymy z hałasem – elementy stolarki zapewniające ciszę w domu

Walczymy z hałasem – elementy stolarki zapewniające ciszę w domu

[ 15.07.2015 ]

Kogo z nas nigdy nie obudził sąsiad - zapalony ogrodnik, koszący trawnik w sobotę o szóstej rano? Kto nie mógł się wyspać, gdy pies sąsiada koncertował całą noc lub gdy jego dorastające dzieci postanowiły urządzić imprezę podczas nieobecności rodziców? Chyba wszyscy doświadczyliśmy podobnych uciążliwości. Na szczęście, dzięki zastosowaniu odpowiednio wyposażonych okien, o korzystnych parametrach w zakresie izolacji akustycznej, dokuczliwość tego typu można w znacznym stopniu ograniczyć.
Okno Capital Smart – inteligentne rozwiązanie dla Twojego domu

Okno Capital Smart – inteligentne rozwiązanie dla Twojego domu

[ 13.07.2015 ]

Główną funkcją okna jest oświetlanie i zapewnianie wymiany powietrza w pomieszczeniu. Ponadto powinno ono pełnić rolę regulacyjno–ochronną, a zwłaszcza zabezpieczać przed negatywnym działaniem wiatru i opadów atmosferycznych, jak też przed utratą ciepła lub nadmiernym nagrzaniem.
Okna MSline+ - trzykrotnie doskonalsze

Okna MSline+ - trzykrotnie doskonalsze

[ 03.07.2015 ]

Wykorzystując ponad dwie dekady doświadczeń w produkcji stolarki okiennej, firma MS więcej niż OKNA wprowadziła właśnie na rynek najbardziej uniwersalny produkt w swojej ofercie. Okna MSline+ są doskonałą propozycją, skierowaną do osób poszukujących ciepłej, trwałej i bezpiecznej stolarki, dostosowanej do wymagań nowoczesnego budownictwa, a jednocześnie oferowanej w przyjaznych cenach.
Walczymy z hałasem – jak bardzo dźwiękoszczelnej stolarki potrzebujesz, aby zapewnić ciszę w swoim domu?

Walczymy z hałasem – jak bardzo dźwiękoszczelnej stolarki potrzebujesz, aby zapewnić ciszę w swoim domu?

[ 01.07.2015 ]

We współczesnym świecie hałas towarzyszy nam wszędzie - w pracy, na ulicy, w sklepach, urzędach. Liczne badania potwierdzają że działa on niekorzystnie na nasze samopoczucie, a nawet zdrowie. Powoduje zmęczenie, irytację, problemy z koncentracją i jest źródłem stresu, dlatego szczególnie ważne jest, aby zapewnić sobie komfort akustyczny podczas odpoczynku w domu. We współczesnym, nastawionym na energooszczędność budownictwie, w którym ściany i dachy obiektów zabezpieczone są solidną warstwą ocieplenia, przy okazji efektywnie tłumiącego hałasy, to właśnie okna są elementem mającym decydujący wpływ na izolację akustyczną domu.
poprzednia 23 24 25 26 27 28 29 30 31 (32) 33 34 35 36 37 38 39 40 41 następna
 
SliM – stylowa nowość MS więcej niż OKNA
 • SliM – stylowa nowość MS więcej niż OKNA
 • Atrakcyjna fasada i niecodzienne wnętrze, czyli okna narożne w projekcie domu
 • Okleinowe ABC
 • Męczą Cię upały w biurze? Wybierz swój sposób na poprawę warunków pracy
 • Dlaczego aluminium zastępuje miedź w klimatyzatorach
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • W 2019 r. okna i drzwi otwarte na nowe szanse, choć czekają je też wyzwania
 • W 2019 r. okna i drzwi otwarte na nowe szanse, choć czekają je też wyzwania
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
  -->