Okno  Vetrex V90+ po raz kolejny nagrodzone za jakość
Okno Vetrex V90+ po raz kolejny nagrodzone za jakość
Okno Vetrex V90+ zdobyło godło „Najwyższa Jakość Quality International 2011”

Vetrex już po raz kolejny został doceniony za bezkonkurencyjną jakość. Wysoce energooszczędne okno V90+ nowej generacji zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Produkt powstał z myślą o tych, którzy cenią sobie oryginalne wzornictwo, najwyższą jakość wykonania oraz bezpieczeństwo. Wymienione walory potwierdzone zostały licznymi certyfikatami oraz opinią niezależnych ekspertów co przesądziło o odznaczeniu produktu godłem „Najwyższa Jakość Quality International 2011”.

Konkurs „Najwyższa Jakość Quality International” ma na celu promocję podmiotów gospodarczych opierających swoją działalność na sprecyzowanej polityce jakości i oferujących produkty lub usługi spełniające najwyższe, światowe standardy. Plebiscyt ukazuje potencjał polskich przedsiębiorstw i ułatwia jego laureatom ekspansję na zagranicznych rynkach. Organizatorem konkursu jest redakcja magazynu „Forum Biznesu”. Imprezie patronują tak prestiżowe instytucje jak Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000 oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Cieszymy się, że nasza dbałość o jakość produktów i satysfakcję klienta została doceniona. Wiele firm skupia się wyłącznie na maksymalizowaniu sprzedaży poprzez obniżenie cen produktów, co wiąże się ze znacznym pogorszeniem ich jakości i niską lojalnością klientów. My opieramy nasz sukces na długotrwałej satysfakcji nabywców i wierzymy, że jest to opłacalna strategia, która będzie procentować przez wiele lat” – wyjaśnia Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy, Vetrex.

Vetrex oferuje najwyższą jakość już w standardzie. Wszystkie produkty marki są wytwarzane w oparciu o najlepsze technologie, gwarantujące wysoką funkcjonalność i trwałość. Klienci Vetrex kupując nawet najprostszy produkt firmy otrzymają rozwiązanie wysokiej klasy.

Okno V90+ jest jednym z największych dokonań marki. Łączy w sobie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie stolarki okiennej, gwarantujące pożądane przez klientów cechy: bezawaryjne użytkowanie i energooszczędność. Okno V90+ zostało zaprojektowane z myślą o kilkudziesięcioletnim okresie użytkowania, dlatego do jego produkcji zastosowano specjalnie wyselekcjonowane materiały i elementy. Produkt przeszedł też wiele testów potwierdzających jego wytrzymałość i solidność wykonania.

„Najwyższa Jakość Quality International 2011” nie jest pierwszym wyróżnieniem przyznanym firmie Vetrex za okno V90+. Produkt ten został już trzykrotnie nagrodzony tytułem „Jakość Roku” zdobywając to odznaczenie kolejno w latach 2008, 2009 i 2010, co jednoznacznie świadczy o tym, iż rozwiązanie to w pełni zasługuje na zaufanie klientów i ugruntowuje jego pozycję na rynku produktów klasy Premium.

Nagrodzenie okna V90+ w dwóch niezależnych konkursach jest dowodem najwyższej jakości tego produktu. Okno V90+ to nasze flagowe rozwiązanie, modelowy produkt, z którego jesteśmy szczególnie dumni. To, że jest jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów okien, sprawia nam wielką satysfakcję” – dodaje Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy, Vetrex.