Wysyp  nowości drzwiowych w salonach RuckZuck
Wysyp nowości drzwiowych w salonach RuckZuck

Ogólnopolska sieć sklepów RuckZuck, specjalizująca się w sprzedaży podłóg i drzwi wewnętrznych, poszerza swój asortyment o nowe, niepowtarzalne modele skrzydeł drzwiowych marki Classen.

Do tej pory sieć salonów RuckZuck oferowała 19 kolekcji skrzydeł drzwiowych marki Classen. Teraz asortyment drzwi wewnętrznych w sklepach RuckZuck będzie jeszcze szerszy! W ramach każdej kolekcji, klienci mogą wybierać spośród wielu niepowtarzalnych modeli i zróżnicowanej kolorystki.

Kolekcje skrzydeł drzwiowych dostępne w salonach RuckZuck to połączenie jakości z nowoczesną i niepowtarzalną formą. We wzbogaconej ofercie można będzie odnaleźć modele idealnie komponujące się z tradycyjną stylistyką wnętrza, jak również wzory doskonale podkreślające wyrafinowane, zgodne z najnowszymi trendami aranżacje.

Skrzydła drzwiowe marki Classen dostępne w salonach sieci RuckZuck oferowane są w cenach producenta. Zróżnicowany poziom cenowy oraz bogaty asortyment sprawiają, że każdy może wybrać model adekwatny do swoich potrzeb. Dokonanie trafnego zakupu ułatwia nie tylko pomoc doświadczonego i świetnie przeszkolonego personelu sklepu, ale również odpowiednia ekspozycja asortymentu w salonach RuckZuck.

Do każdego modelu drzwi, z powodzeniem można dopasować elegancie i nowoczesne ościeżnice, w których zastosowano innowacyjny system regulacji, pozwalający na łatwy montaż na murach o różnej grubości. Salony RuckZuck oferują również bogatą kolekcję klamek drzwiowych.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi sieci, salony RuckZuck mogą odwiedzać mieszkańcy całej Polski. W każdym województwie funkcjonuje przynajmniej kilka sklepów RuckZuck, a ich liczba ciągle wzrasta.

Dokładne adresy wszystkich salonów RuckZuck znajdują się na stronie internetowej www.ruckzuck.pl.