Trzy apartamenty pokazowe na 50. piętrze ZŁOTEJ 44 zostały sprzedane
Trzy apartamenty pokazowe na 50. piętrze ZŁOTEJ 44 zostały sprzedane

Ikoniczny apartamentowiec ZŁOTA 44 to nieodłączny element warszawskiego skyline’u, który wpisuje się w panoramę miasta za sprawą unikatowego kształtu i imponującej dla tego typu budynków wysokości. Charakterystycznym elementem ZŁOTEJ 44 jest widoczny z zewnątrz rozświetlony pas na wysokości 50. piętra ­– tu znajdują się trzy apartamenty pokazowe, które znalazły swoich nabywców. Pomimo transakcji ich sprzedaży apartamenty nadal pełnią funkcję pokazową. Od strony wschodniej w tej części budynku znajduje się dostępna w sprzedaży spektakularna 480 mkw przestrzeń apartamentu 504.

Pięćdziesiąte piętro ZŁOTEJ 44 to wyjątkowe miejsce. Tak wysoka kondygnacja oferuje zapierające dech w piersiach widoki, dynamicznie zmieniające się z minuty na minutę. Trzy apartamenty pokazowe: Oxygen o powierzchni niemal 236 mkw, 140 mkw Reflections i kameralny 64 mkw Nature zajmują łączną powierzchnię ok. 440 mkw. Apartamenty pokazowe zostały zaaranżowane przez Galerię Heban. Zadbano tu o detale, pozwalając wizytującym poczuć się jak we wnętrzu własnego mieszkania i w pełni doświadczyć ZŁOTEJ 44.

Aranżacja apartamentu Oxygen w subtelny sposób łączy nowoczesne faktury i designerskie detale z surowością betonu, stalą i szkłem. Zaprojektowany został przez Muc & Scott Interiors. Na uwagę zasługują tu luksusowe meble marki Visionnaire, które idealnie wpisują się w stylistykę wnętrza. W apartamencie Oxygen znajduje się gabinet Daniela Libeskinda, wyposażony w meble jego projektu. Przestrzeń apartamentu Reflections zaprojektowana przez pracownię Anny Koszeli oferuje widok na południe i zachód, dzięki czemu miękkie światło otula wnętrze przez większą cześć dnia. Najmniejszym apartamentem pokazowym jest Nature – 63 mkw przestrzeń zaaranżowana przez Katarzynę Weremczuk z pracowni Weremczuk Design. W tym miejscu spokojny naturalizm łączy się z ekspresyjnym, pełnym blasku glamour’em. Szyku dodają wyjątkowe włoskie meble marki Edra. Wyznacznikiem najwyższej klasy wnętrz są dzieła sztuki. Kolekcję prac polskich artystów skomponowała Lena Szwed-Strużyńska, marszandka i właścicielka Leonarda Art Gallery. Na 50 piętrze część rzeźb wystawia Artutito Exquisite Art Gallery.

„Apartamenty na 50. piętrze ZŁOTEJ 44 pomimo ich sprzedaży wciąż utrzymują swój charakter pokazowy” – mówi Katarzyna Goryszewska, Head of Sales ZŁOTEJ 44. „Jeszcze przez pewien czas będą odbywać się tu wizyty osób zainteresowanych zakupem pozostałych kilkunastu apartamentów" – dodaje.

Na 50. piętrze ZŁOTEJ 44 jest jeszcze dostępna 480 mkw przestrzeń apartamentu 504.

Więcej o ZŁOTA 44

Inwestorami apartamentowca ZŁOTA 44 są fundusz inwestycyjny zarządzany przez AMSTAR, który nabywa, realizuje i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w Europie, USA oraz innych krajach na całym świecie, oraz BBI Development SA – spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.