Piąty RuckZuck w lubuskiem
Piąty RuckZuck w lubuskiem
Do czterech salonów RuckZuck w województwie lubuskim już wkrótce dołączy kolejny. Nowy punkt będzie się mieścił w Żarach.

Na przełomie kwietnia i maja został otwarty salon w Nowej Soli. Pod koniec maja powstał punkt w Łomży. Od pierwszych dni czerwca z pomocy sprzedawców RuckZuck mogą korzystać mieszkańcy Słupska i Grajewa, natomiast w lipcu do sieci dołączy Mariusz Dworak z Oświęcimia. Jest wiele powodów, dla których każdego miesiąca przynajmniej jeden przedsiębiorca decyduje się na przystąpienie do RuckZuck. Są to m.in. proste zasady Systemu Partnerskiego, docenione przez klientów produkty, pomoc w działaniach marketingowych, a także możliwość uczestnictwa w szkoleniach i akcjach promocyjnych.

Kolejny sklep RuckZuck otworzy właściciel istniejącej od 2001 roku firmy AWO Żary - Wojciech Rogowski. Będzie to już piąty, obok punktów w Gorzowie Wielkopolskim, Krośnie Odrzańskim, Szprotowej i Nowej Soli salon sieci w województwie lubuskim. - Przyjaciele z branży już wcześniej zdecydowali się na współpracę z siecią – mówi Wojciech Rogowski. – Zachęcony ich sukcesem również postanowiłem przyłączyć się do RuckZuck i otworzyć swój punkt handlowy. W salonie w Żarach (przy ulicy Wapiennej 3) asortyment RuckZuck, prezentowany będzie na ok. 300 m2. Oprócz podłóg i drzwi w sklepie AWO w sprzedaży dostępne będą również okna i artykuły wykończeniowe.

Duży sukces sieć zawdzięcza bogatej i stale poszerzanej ofercie. Do kolekcji drzwi, paneli laminowanych, czy podłóg drewnianych wciąż dochodzą nowe wzory i modele. Ponadto w sprzedaży znajdują się także materiały uzupełniające. Dzięki temu klienci w jednym miejscu mogą kupić wszystkie niezbędne elementy mając pewność, że będą one do siebie pasować. W razie pytań pomocą służy wykwalifikowany personel, który nie tylko pomoże dobrać skrzydło drzwiowe do ościeżnicy, ale poleci również najlepszą ekipę montażową. Salony sieci zapewniają transport zakupionych produktów.