Brügmann uruchomił nowy Departament
Brügmann uruchomił nowy Departament
Od drugiego kwartału br, firma Brügmann Polska z Włocławka oferuje swoim odbiorcom szkolenia poświęcone technikom sprzedaży, obsłudze klienta i negocjacji. Departament Wiedzy Zawodowej DEWIZA - taką bowiem nosi nazwę wspomniany wyżej projekt, ma za zadanie rozszerzenie teoretycznej i praktycznej wiedzy z tego zakresu.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego trenera ( Rafał Komór z firmy „UMRK Use Your Mind” z Torunia) i charakteryzują się dużą dynamiką oraz interesującą tematyką. Oferowane dwuetapowo: na poziomie podstawowym i zaawansowanym umożliwiają szczegółowe poruszenie oferowanych zagadnień i dają gwarancję wysokiej skuteczności w praktyce.

Ze względu na duże zainteresowanie projektem, Brügmann Polska postanowiła przedłużyć czas trwania szkoleń na okres letni. I choć wakacje to sezon urlopowy – chętnych do uczestnictwa w zajęciach nie brakuje. Do pomysłodawcy programu DEWIZA Brügmann // SALAMANDER trafia coraz więcej zapytań o tematykę bardziej rozszerzoną, co nie tylko napawa optymizmem, ale i utwierdza w przekonaniu o słuszności i potrzebie kontynuowania projektu.