Targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród – w Krakowie na początku jesieni
Targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród – w Krakowie na początku jesieni

1-2 września to nowa data targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród w Krakowie. To efekt rozmów z potencjalnymi wystawcami targów, którzy chcą jak najlepiej przygotować swoją ofertę i zaprezentować ją w ciekawy i inspirujący sposób!

„Na decyzję wpłynęły rozmowy, które odbyliśmy z wieloma potencjalnymi wystawcami targów MDO. W większości wskazywali oni termin wrześniowy, jako bardziej odpowiadający ich potrzebom i dający czas na lepsze zorganizowanie ekspozycji swojej oferty” – mówi Dariusz Muślewski, dyrektor targów MDO. „Dla nas to możliwość zapewnienia większej liczby dodatkowych atrakcji. A tych na pewno nie zabraknie!” – podkreśla.

Targi MDO przygotowywane są z myślą o prezentacji najnowszej oferty dystrybutorów i producentów materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz, mebli i akcesoriów, artykułów ogrodniczych jak również biur architektonicznych i projektowych oraz wykonawców.

Na MDO zobaczymy szeroką ofertę dystrybutorów – w tym najnowsze i nieszablonowe rozwiązania, zarówno do mieszkań jak i przestrzeni biurowych.  Na zwiedzających czekać będą interaktywne warsztaty, a także porady ekspertów. Ci ostatni podpowiedzą, na co koniecznie należy zwrócić uwagę, planując budowę czy remont, aby zastosowane rozwiązania służyły i upiększały nasze otoczenie jak najdłużej.

Nowości, design, porady

Targi MDO to przede wszystkim prezentacja najnowszych dostępnych materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz czy także akcesoriów dla domu, mieszkania czy ogrodów. To tutaj dowiecie się np. jak powinny być zamontowane drzwi czy okna, by spełniały swoją rolę (m.in. termoizolacyjną) w najlepszy sposób. Skorzystacie z porad specjalistów od aranżacji wnętrz czy ogrodów. Poznacie nowe technologie, dzięki którym będziecie mogli sterować całym domem czy mieszkaniem za pomocą jednego pilota. Poznacie zalety fotowoltaiki czy także pomp ciepła. Jednym słowem dowiecie się wszystkiego, co wpłynie na wygodę Waszego życia, a przy okazji zredukuje koszty!

Zapraszamy na targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród – 1-2 września 2018; Expo Kraków.

 

źródło: MTP