Nagrodzeni za innowacyjność
Nagrodzeni za innowacyjność

CDP, najsilniejszy napęd łańcuchowy na rynku, otrzymał wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Stolarka VIP. Kapituła doceniła nie tylko parametry techniczne siłownika, ale także innowacyjność oferowanego przez D+H rozwiązania. Wręczenie dyplomów miało miejsce 22 lutego 2017 r. podczas XVI Konwentu Stolarki w Gniewie.

Napęd CDP został zaprojektowany z myślą o dużych, ciężkich oknach będących częścią systemu oddymiania lub naturalnej wentylacji. Efektownym przykładem zastosowania CDP do naturalnej wentylacji jest patio na Lotnisku Chopina w Warszawie. Kompaktowa budowa i montaż równoległy do profilu okna sprawiają, że siłowniki nie odznaczają się na tle świetlika. Imponujące parametry idą tu w parze z estetyką.

Właśnie takich produktów poszukiwali organizatorzy Konkursu „Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki”. Wyniki ogłoszono podczas uroczystej gali, w czasie trwania XVI Konwentu Stolarki w Gniewie. Wśród laureatów znalazła się firma D+H Polska. Dyplom odebrał dyrektor generalny Mariusz Ziemecki.

Parametry techniczne napędu łańcuchowego CDP:

- do oddymiania i naturalnej wentylacji,

- posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP,

- zasilanie: 24 V DC i 230 V AC

- stworzony specjalnie dla dużych i ciężkich okien dachowych,

- zintegrowana elektronika do synchronizacji napędów,

- możliwość indywidualnego zaprogramowania,

- siła popychająca do 3000 N,

- duże długości wysuwu do 1500 mm,

- kompaktowa budowa,

- możliwość polakierowania na dowolny kolor.

 

źródło: D+H Polska