Przedłużenie konkursu BARGEWORK OPOLE
Przedłużenie konkursu BARGEWORK OPOLE

Ostateczny termin nadsyłania prac w konkursie BARGEWORK OPOLE został przedłużony do 28 marca 2017 roku. Decyzja organizatora jest odpowiedzią na liczne prośby płynące od uczestników.

Inicjatywa „BARGEWORK – BIURO NA WODZIE” to szansa na wykorzystanie polskiego potencjału twórczego młodych architektów. – W związku z ogromnym zainteresowaniem, jakim cieszy się konkurs, podjęliśmy decyzję o przedłużeniu terminu nadsyłania prac o miesiąc, do 28 marca – mówi Marcin Wojciechowski, pomysłodawca projektu i Prezes Fundacji BARGEWORK.

Praca konkursowa powinna obejmować projekt pływającej podstawy o wymiarach 28 na 6 metrów. Partnerami Technologicznymi konkursu są firmy: FAKRO – producent okien dachowych, NORLYS – producent oświetlenia, WIŚNIOWSKI – producent drzwi, bram i ogrodzeń oraz VECTORWORKS – marka oprogramowania dla architektów wspierającego technologię BIM.

Prace konkursowe można zgłaszać poprzez formularz na stronie internetowej: www.bargework.com. Na zwycięzcę czeka nagroda o wartości 25 000 PLN (nagroda pieniężna w wysokości 10 000 PLN oraz komercyjna licencja na program VECTORWORKS o wartości ok. 15 000 PLN). Organizator przewidział także 4 wyróżnienia po 2 500 PLN każde. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie internetowej konkursu.

Po więcej informacji zapraszamy na www.bargework.com lub na fanpage projektu Facebook.com/bargework/

To ostatnia chwila, aby wziąć udział w konkursie! Serdecznie zapraszamy!