Profile bez tajemnic
Profile bez tajemnic

Firma EKO-OKNA, czołowy polski producent okien z Raciborza, przygotowała dla klientów akcję informacyjną „Profile bez tajemnic”. Jej celem jest ułatwienie wyboru okien oraz przybliżenie wiedzy o profilach okiennych klientom indywidualnym. Materiały informacyjne znajdą się w hurtowniach i sklepach z oknami na terenie całej Polski.

- Od naszych hurtowych odbiorców często słyszymy, że klienci chcą dowiedzieć się więcej o technicznych parametrach okna, zanim podejmą decyzje zakupowe. Materiały, które otrzymają klienci wyjaśnią wiele problemów i pomogą świadomie dokonać wyboru – mówi Mateusz Kłosek, prezes firmy EKO-OKNA.

W pierwszej kolejności klienci poznają okna na profilach 5 i 6 komorowych. Na ulotkach i plakatach znajdą się informacje, które jasno przedstawiają właściwości i przeznaczenie każdego rodzaju profilu. Ponadto, każdy klient będzie mógł dostrzec różnice na podręcznych prezentatorach oraz dobrać rodzaj szyb, kolor okleiny, czy szprosy.

***

EKO-OKNA to czołowy polski producent okien i drzwi. Firma dysponuje własną halą produkcyjną z parkiem maszynowym i zapleczem logistycznym. EKO-OKNA ma siedzibę w Raciborzu i zatrudnia 380 osób. Produkty EKO-OKNA dostępne są w ponad 400 punktach w 11 województwach w Polsce. Firma zajmuje się także eksportem do takich krajów jak: Belgia, Czechy, Słowacja, Węgry, Austria i Niemcy. Producent działa na rynku od 1998 roku. Więcej informacji o firmie: www.ekookna.pl